Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Житель Кемерова, сім'я якого загинула в торговому центрі, опублікував нове відео початку пожежі

На відео видно, що двері всіх трьох кінозалів не були закриті.

Житель Кемерова Ігор Востріков, троє дітей, дружина і сестра якого загинули в торговому центрі "Зимова вишня", опублікував відео початку пожежі.

Востріков опублікував у сторіз на своїй сторінці в Instagram запис з камери відеоспостереження, яка була встановлена в коридорі на четвертому поверсі. Саме тут були три кінотеатри, де загинула найбільша кількість людей.

На відео видно, що двері всіх трьох кінозалів не були закриті - люди періодично їх відкривали. Протягом хвилини після пожежі коридор заволокло густим димом і лише в цей момент люди почали вибігати з кінозалів.

Раніше Ігор Востріков розповідав, що на одному із записів з камер відеоспостереження видно, як один з відвідувачів закриває двері в один з кінозалів, щоб дочекатися рятувальників. На відео, викладеному чоловіком 31 березня, цього моменту немає.

ВідеоІгор Востріков, який у кемеровській пожежі втратив усю сім`ю, закликає не виходити на мітинги

Хоча ще у вівторок Востріков був один з організаторів протесту у Кемерові. Тепер чоловік переконує – обласна адміністрація не винувата. Після зустрічі із губернатором області Востріков раптово заявив, що претензій до нього не має. Путіна чоловік взагалі назвав не президентом, а царем.

Ігор Востріков, який у кемеровській пожежі втратив усю сім`ю, закликає не виходити на мітинги

Нагадаємо, 25 березня в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр "Зимняя вишня". Віце-губернатор області Володимир Чернов розповів, що пожежа спалахнула в дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку.

В будівлі впали два з трьох кінозалів - вони провалилися з четвертого на третій поверх. Слідчі виявили серйозні порушення: пожежні виходи були заблоковані, а співробітник приватного охоронного підприємства після отримання сигналу про пожежу відключив систему оповіщення.

За останніми офіційними даними, загинули 64 людини. Водночас місцеві мешканці створили ініціативну групу, яка склала списки загиблих у пожежі. У списках зазначено 64 прізвища загиблих, з яких 41 - неповнолітній.

Фотогалерея Розпач й збентеження. Reuters опублікував фото з місця пожежі в Кемерові (11 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції