Телефонний терорист не соромився надсилати також анонімні листи й до СБУ.

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm назвали ім'я російського телефонного терориста, який "мінує" об'єкти інфраструктури в Україні.
 
Про це інформує офіційний сайт організації.
 
У повідомленні йдеться, що за період від 2014 до 2017 року отримано було понад 135 дзвінків про замінування Київського метрополітену, а також безліч анонімних повідомлень про замінування адміністративних закладів, шкіл та закладів громадського харчування.
 
 
Представники InformNapalm стверджують: "Один з найактивніших телефонних терористів - мешканець Новосибірська, громадянин Російської Федерації та Ізраїлю Олександр Аксіненко. Він не приховує свою діяльність і навіть розповідає про теракти публічно".
 
В організації встановили, що діяльність псевдомінера взяло під свою протекцію російське ФСБ: "Телефонний терорист впевнений у своїй безкарності, адже після обшуків у його квартирі в 2014 за запитом СБУ по статті 205 УК РФ, він отримав від співробітників ФСБ Росії тільки усне заохочення з рекомендацією "працювати в тому ж дусі".
 
 
Аксіненко також розсилав анонімні листи з погрозами до СБУ та інших офіційних відомств, де запевняв, що особисто причетний до загибелі українських силовиків: полковника СБУ Олександра Хараберюша, полковника ГУР МО України Максима Шаповала та полковника СБУ Юрія Возного.
 
Раніше повідомлялося, що на Полтавщині поліція затримала "телефонного терориста", який протягом півроку сім разів повідомляв про "мінування" у різних містах України. 41-річний чоловік зізнався, що робив це щоразу напідпитку. 
 

Залиште свій коментар