Житель Нью-Йорка працював на "Хізбаллу"

Житель Нью-Йорка визнав себе винним в наданні матеріальної допомоги іноземній терористичній організації.

45-річний виходець з Пакистану здійснював трансляцію "Аль-Манар" - телеканалу руху "Хізбалла". Джавед Ікбаль, що облаштувався в США більше 25 років тому, зізнався, що в період з вересня 2005 по серпень 2006 року надавав "Аль-Манар" за допомогою своєї компанії HDTV Ltd можливість через супутник транслювати програми на територію США. На співпраці з каналом "Хізбалли" Ікбаль заробив тисячі доларів.

Радикальний шиїтський рух "Хізбалла", що базується в Лівані, в США був визнаний терористичною організацією в 1997 році. "Аль-Манар" ("Маяк") був внесений до списку терористичних організацій, що складався Держдепартаментом, пізніше, в березні 2006 року, коли американська влада визнала, що канал сприяє фінансуванню "Хізбалли" і вербуванню її нових прибічників.

Ікбаль був заарештований і звинувачений у співпраці з терористами в серпні 2006 року, тепер йому загрожує вирок до 15 років. Аналогічні звинувачення пред'явлені Салеху Елахвалю – жителю Нью-Джерсі, який, за даними слідства, брав участь в керівництві HDTV. Суд над Елахвалем призначений на січень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: