Жителі підмосковного міста готують акції протесту до візиту королеви Данії

Жителі російського міста протестуватимуть проти роботи заводу, що отруює повітря в місті.

У вівторок розпочнеться офіційний візит Її Величності Королеви Данії Маргрете II і представників датського бізнесу в Росію. У ході візиту відбудеться відкриття другої черги заводу по виробництву насосного обладнання - "ГРУНДФОС Істра". Датська делегація відвідає також завод датської компанії Rockwool з виробництва теплоізоляційної кам'яної вати в м. Залізничний, пише "Російська газета".

Обсяг датських інвестицій в проект в Істрі становить 80 млн євро, загальний обсяг інвестицій "ГРУНДФОС" в РФ перевищує 100 млн євро. А капіталовкладення Rockwool в Росії за 2010-2011 роки досягли 200 млн доларів.

Між тим, громадський рух "Наше місто Залізничний" має намір влаштувати акції протесту на шляху проходження або перебування королеви з гаслами "Забирайте Rockwool в Данію", "Досить труїти наших дітей", "Не хочемо дихати фенолом" та іншими, пише "Собеседник".

Видання наводить також текст листа, який активісти мають намір передати королеві:

"Її Величності Королеві Данії Маргрете II
Ваше Королівська Величність!

Ситуація в Росії зараз така, що чесним людям нелегко знайти підтримку і захист в органах охорони закону й правопорядку нашої країни. Тому просимо Вашої допомоги та участі.

...У місті гостро не вистачає дитячих садків, медичних установ, шкіл. У жахливому стані дороги.

Також, мешканці міста стурбовані екологічною ситуацією. Дуже часто в місті відчувається хімічний запах, особливо по ночах. Багато жителів схильні звинувачувати в цьому завод "Роквул".

Знаючи про Ваше людинолюбство і увагу до сподівань простого народу, ми шанобливо просимо Вашу Королівську Величність не відмовити в люб'язності вжити Ваш високий моральний авторитет на те, щоб сприяти донесенню інформації про те, що коїться в нашому місті, вашим колегам з уряду Російської Федерації."

Читайте також:

Данія захищатиметься від іммігрантів своєю "Берлінською" стіною

Данія введе митний контроль на кордонах з Німеччиною і Швецією

Євросоюз вводить обмеження на переміщення в межах Шенгену

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: