Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Традиційно династія Кімів використовувала державні свята як привід продемонструвати військову міць.

У неділю, 9 вересня, Північна Корея відсвяткувала 70 років з моменту проголошення незалежності країни.

До урочистостей на честь цього свята традиційно залучається численна кількість людей, а тому більшість заходів в країні виглядають дуже масово та помпезно, передає Reuters.

Традиційно у цей день відбувається і масштабний військовий парад, однак цього року на ньому не було продемонстровано міжконтинентальних балістичних ракет. За це лідер КНДР Кім Чен Ин навіть отримав похвалу від президента США Дональда Трампа.

"Це дуже позитивний крок від Північної Кореї. Дякую, Кіме. Немає нічого кращого, ніж діалог двох людей, які люблять один одного. Набагато краще, ніж в той час, коли я обійняв посаду", - написав Трамп на своїй сторінці у Twitter.

На параді була незначна кількість військових, тоді як переважно йшли люди із прапорами КНДР та квітами.

На свято також прибув представник Китаю – очільник парламенту Лі Чжаншу. Лідер КНДР Кім Чен Ин розповів йому, що його країна тепер сфокусована на економічному розвитку та наслідуватиме в цьому саме Китай.

"Північна Корея підтримує консенсус на зустрічі в Сінгапурі між лідерами Північної Кореї та Сполученими Штатами і вжила заходів для цього, і сподівається, що Сполучені Штати вживатимуть відповідних заходів для спільного сприяння процесу політичного врегулювання проблеми півострова", - так цитують Кіма більшість китайських ЗМІ.

Фотогалерея Масові спортивні ігри в КНДР (19 фото)

Щорічний парад присвятили "миру та економічному розвитку". Крім цього на місцевому стадіоні провели масові ігри. Учасники дійства вибудовували різноманітні фігури та зображення, наприклад, колишнього північнокорейського лідера Кім Ір Сена. У КНДР масові ігри використовуються, щоб підкреслити соціалістичний реалізм у поєднанні гімнастики, танцю, акробатики та драматичних виступів, що супроводжуються музикою.

ВідеоУ Пхеньяні провели масштабний військовий парад з нагоди 70-річчя КНДР

70-річчя КНДР відсвяткували без ядерної зброї. У Пхеньяні провели масштабний військовий парад - містом проїхалася важка техніка, марширували десятки тисяч вояків. І хоча на святах керівництво КНДР полюбляє похизуватися ядерними розробками, на цей раз Кім Чен Ин вирішив порушити традицію минулих років. На параді балістичних ракет не було. За такий крок Кім Чен Ин вже отримав похвалу та подяку від Дональда Трампа.

У Пхеньяні провели масштабний військовий парад з нагоди 70-річчя КНДР

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції