"Жодних оповіщень немає": у Кремлі відреагували на підвищення рівня радіації на півночі Європи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше повідомлялося про можливий витік радіації з території РФ.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що російська система моніторингу радіаційної безпеки є сучасною і досконалою, а жодних повідомлень про загрозливі ситуації не надходило.

Про це він заявив у понеділок, 29 червня, під час спілкування з журналістами, повідомляє "Інтерфакс-Росія".

"У нас абсолютно досконала і сучасна система моніторингу радіаційної безпеки. Жодних, як ви бачили, оповіщень про якісь загрозливі ситуації чи аварійну ситуацію немає", - сказав Пєсков. За його словами, в Кремлі не знають, звідки фахівці з Нідерландів отримали інформацію про підвищення радіаційного фону в Північній Європі.

Раніше російський концерн "Росенергоатом" також заявив про відсутність надзвичайних подій на російських атомних електростанціях. 

Нагадаємо, підвищений рівень радіації зафіксували одразу кілька країн на півночі Європи. Так, радіоактивна пляма охопила частину Швеції, Фінляндії, Естонії, Латвії та Ленінградську область Росії разом із Санкт-Петербургом. У Нідерландах припустили, що джерело радіаційних викидів розташоване на заході Росії, а тип радіонуклідів свідчить про пошкодження паливного елементу АЕС. У російському Енергоатомі втім категорично заперечують, що на якійсь з їхніх АЕС сталась надзвичайна ситуація. 

Відео Кілька країн Європи зафіксували підвищений рівень радіації

Підвищений рівень радіації зафіксували одразу кілька країн на півночі Європи. Радіоактивна пляма охопила частину Швеції, Фінляндії, Естонії, Латвії та Ленінградську область Росії разом з Санкт-Петербургом. Водночас європейські фахівці запевняють - такий рівень радіації ще не може заподіяти шкоди людині. У Нідерландах припустили - джерело радіаційних викидів знаходиться на заході Росії, а тип радіонуклідів свідчить про пошкодження паливного елементу АЕС. У російському Енергоатомі втім категорично заперечують, що на якійсь з їхніх АЕС сталась надзвичайна ситуація.

Кілька країн Європи зафіксували підвищений рівень радіації

Вибір редакції