"Жодних секретів". Екс-посол Росії в США розповів, про що говорив з Флінном

За словами дипломата, у нього були інструкції "з Москви" не зачіпати тему санкцій.

Екс-посол Росії в США Сергій Кисляк розповів, про що говорив з колишнім радником з національної безпеки Дональда Трампа генералом Майклом Флінном. За словами Кисляка, в розмові не порушувалися секретні теми і санкції.

Про це він сказав в ефірі пропагандистського телеканалу "Россия 24", передає РИА Новости.

"Си спілкувалися про найбільш прості речі... Але спілкування це було зовсім коректне, спокійне, абсолютно транспарентне. Жодних секретів у будь-якому разі, з нашого боку не було", — стверджує Кисляк

"Є кілька тем, які важливі для взаємодії Росії і США — насамперед, тероризм. І це була одна з тем, щодо якої ми спілкувалися", — сказав колишній посол.

За словами дипломата, у нього були інструкції "з Москви" ні зачіпати тему санкцій і ні з ким з представників американської адміністрації її не обговорювати.

"Я їх виконував чесно", — запевнив Кисляк.

ВідеоКолишній радник Трампа отримав 45 тисяч доларів за промову на честь Russia Today

Нагадаємо, в лютому 2017 року з посади радника президента США подав у відставку Майкл Флінн. У своїй заяві на звільнення він вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії". Ця відставка стала наслідком оприлюдненої в ЗМІ інформації про його таємні зустрічі з російським дипломатом.

Залиште свій коментар