Раніше бойовики "ІД" заявили про свою відповідальність за напад.

Жодного зв'язку між трьома палестинцями, які здійснили в п'ятницю, 16 червня, атаку в Єрусалимі, та будь-якими терористичними організаціями не виявлено. Хоча до цього терористи "Ісламської Держави" взяли на себе відповідальність за напад.

Про це в суботу, 17 червня, заявила поліція Ізраїлю, передає Reuters.

"Це були місцеві. Наразі ми не виявили жодного зв'язку, який би вказував на те, що напад скерувала терористична організація. Узагалі зв'язку з терористами поки що не виявлено", – сказала речник ізраїльської поліції Люба Шимрі.

Палестинські угруповання бойовиків також заявили про свою непричетність до атаки.

Нагадаємо, пізно ввечері 16 червня, троє палестинців напали на ізраїльських прикордонників у Єрусалимі. Місцеві сили охорони ліквідували їх на місці. Напади відбувалися одночасно у двох місцях поблизу Дамаських воріт у Старому місті Єрусалиму. Унаслідок атаки один ізраїльський полісмен був убитий.

Незабаром терористи "Ісламської Держави" заявили, що відповідальність за напад лежить на них. Це не вперше, коли бойовики "ІД" беруть на себе відповідальність заради піару. Раніше цього місяця подібну заяву терористи зробили після трагедії у казино на Філіппінах.

Залиште свій коментар