Жорстоке поводження з тваринами стане федеральним злочином у США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Закон має підписати президент.

Сенат США одноголосно ухвалив законопроєкт, який визначає жорстокість до тварин федеральним злочином. Про це повідомляє видання CNN.

Закон, у якому йдеться про запобігання жорстокості та катувань тварин (PACT Act), був ухвалений Сенатом у вівторок, 5 листопада.

"У цивілізованому суспільстві немає місця для тортур тварин", - заявив сенатор-демократ Річард Блюменталь з Коннектикуту, який є співавтором законопроєкту в Сенаті.

Згідно із законом, людину можна притягнути до кримінальної відповідальності за розчленування, спалення, утоплення, задушення, забиття тварин та сексуальну експлуатацію. Засудженим загрожує федеральні звинувачення, штрафи та до семи років ув'язнення.

"Я радий, що Конгрес нарешті надсилає PACT Act до кабінету президента для підписання закону", - сказав Блюменталь.

Законодавчий фонд гуманного товариства назвав голосування Сенату заслуженою перемогою. "Ми багато років працювали над цим мірою і вважаємо це однією з найбільших перемог для тварин протягом тривалого часу", - заявили президент і генеральний директор Громадського товариства США Кітті Блок.

Зазначається, що законодавство містить винятки щодо полювання.

Нагадаємо, 1 листопада повідомлялося, що на Шрі-Ланці в Сігірії молодий слон помер від виснаження після кількох туристичних поїздок.

Відео Киянин жорстоко зарізав собаку свого приятеля, бо вона справила потребу в його квартирі

До чоловіка завітав друг разом зі своєю таксою. Приятелі розпивали алкогольні напої. Під кінець застілля власник квартири, розлючений поведінкою чотирилапого, вдарив його ножем. Подробиці моторошної історії – у сюжеті.  

Киянин жорстоко зарізав собаку свого приятеля, бо вона справила потребу в його квартирі

Залиште свій коментар

Вибір редакції