Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жорстоке вбивство: у Росії мати пішла в тижневий загул, замкнувши 3-річну доньку у квартирі без їжі і води

Жінка в Instagram привітала доньку з днем народження, а дівчинка вже була мертвою.

У російському місті Кіров місцева жителька на тиждень залишила вдома свою 3-річну доньку. Бездиханне тіло дівчинки знайшла її бабуся, яка прийшла привітати онуку з днем народження.

Про це пише Медуза.

Правоохоронці з'ясували, що 21-річна кіровчанка пішла з дому 13 лютого, замкнувши свою дочку у квартирі. Тіло дівчинки виявили 20 лютого, увесь цей час мати була в гостях у подруги.

Експертиза встановила, що дитина померла від зневоднення. Мати залишила її без їжі, а перед тим ще і перекрила крани з водою. Слідство підозрює, що дівчинка могла отруїтися – за неофіційною версією, від голоду вона їла пральний порошок.

Тіло дівчинки знайшла бабуся, яка прийшла привітати її з 3-річчям. Мама теж привітала свою дочку, опублікувавши в Instagram спільне фото з хештегами #сегоднятвойдень, #совсембольшая, #3years, #мояжизнь.

Кіров смерть 3-річної дитини
Комсомольская правда
Горе-матір привітала свою дитину з днем народження, але донька вже була мертва.

Жінка виховувала доньку сама, її колишній чоловік заявив, що бачив свою дитину в останній раз 2016 року і після цього йому не давали з нею бачитись. Спочатку з сім'єю жила бабуся, але потім вона переїхала – знайомі розповідають, що дочка "вижила" її з квартири.

Сусіди розповіли журналістам, що жінка не вперше залишала доньку саму на довгий час, а сама вирушала гуляти. У ці дні дівчинка викидала іграшки з вікна, щоб привернути до себе увагу.

Кіров смерть 3-річної дитини
Жінка не перший раз йшла в загул, залишаючи одну дочку.

Сім'я не перебувала на обліку як неблагополучна. Однак після смерті дитини з'ясувалося, що жінка більше двох років не показувала свою доньку лікарям, вдома панувала антисанітарія.

Горе-матір заарештована, їй пред'явлено звинувачення у вбивстві дитини з особливою жорстокістю. Також відкрито кримінальну справу за халатність медиків, які не відреагували на те, що мати не водить свою дитину до лікарів.

ВідеоПорятунок дітей. На Житомирщині з холодної хати забрали трьох голодних та недоглянутих дітей

Від матері, що зловживає алкоголем, служба в справах дітей їх вилучила лиш після того, як сільський голова написала пост у Facebook. Вона стверджує про те, що діти 4, 8 та 12 років живуть без їжі в антисанітарних умовах. Вона неодноразово повідомляла в районне управління в справах дітей. Там вилучати малечу не квапилися. Тільки коли чиновниця про це написала публічно - служба раптово з'явилася. 

Порятунок дітей. На Житомирщині з холодної хати забрали трьох голодних та недоглянутих дітей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції