Жорстокість і ганьба: Обама прокоментував скасуванням Трампом програми захисту іммігрантів

Він додав, що це "це політичне рішення і моральне питання".

Екс-президент США Барак Обама назвав ідею адміністрації Дональда Трампа щодо скасування програми DACA з захисту іммігрантів "жорстокістю" і "самознищенням".

Про це він написав у зверненні, оприлюдненому на його сторінці у Facebook, - пише Укрінформ.

За словами Обами, рішення адміністрації Трампа скасувати програму, започатковану для захисту від депортації нелегальних іммігрантів, які потрапили в США дітьми є "жорстокістю", "самогубством" і "ганьбою".

"Давайте будемо чесними: дії, вчинені сьогодні, не є юридично обов'язковими", - написав Обама. Він додав, що це "це політичне рішення і моральне питання".

Immigration can be a controversial topic. We all want safe, secure borders and a dynamic economy, and people of goodwill...

Опубліковано Barack Obama 5 вересня 2017 р.

"Незалежно від побоювань чи скарг американців щодо імміграції взагалі, ми не повинні загрожувати майбутньому цієї групи молодих людей, які є тут без власної провини, які не створюють жодної загрози, які нічого не відбирають у нас", - резюмував Обама.

Нагадаємо, Верховний суд США частково відновив дію указу президента США щодо заборони в'їзду в США громадян шести країн з переважно мусульманським населенням. Указ стосується Лівії, Ірану, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену. Раніше це розпорядження було призупинено федеральним судом та залишено без змін апеляційними судами США.

ВідеоВерховний суд США частково відновив дію міграційної заборони Трампа

27 січня президент США Дональд Трамп своїм указом заборонив прибуття в Штати громадян семи, населених переважно мусульманами, країн на 90 днів. Це рішення призвело до хвилі протестів в аеропортах по всій країні.

Ряд американських судів виніс постанови про призупинення скандального указу. До всього, Трамп звільнив виконуючого обов'язки прокурора, яка критикувала антиміграційний указ.

Залиште свій коментар