Перейти до змісту
Жорстоко забив молотком: хлопчик в Казахстані вбив молодшу сестричку після сварки за комп'ютер

Жорстоко забив молотком: хлопчик в Казахстані вбив молодшу сестричку після сварки за комп'ютер

Йому загрожує до 15 років в'язниці.

У Казахстану 15-річний хлопчик убив свою 10-річну сестру, бо та використовувала подарований комп'ютер для навчання, а він саме хотів погратись у ігри. 

Про резонансну подію повідомляє видання "Експрес К".

Діти жили в багатодітній родині і для дистанційного навчання на час карантину їм в школі надали комп'ютер, який брат і сестра не поділили, бо дівчинка хотіла повчитись, а брат наполягав звільнити місце для ігор. Сварка настільки обурила підлітка, що коли сестра лягла спати, він завдав їй кілька ударів молотком по голові.

Тіло він підкинув під паркан сусідів, а потім сам пустив розголос про зникнення сестри, і зрештою перший «знайшов» її тіло. 

Сусіди кажуть, що, коли прибули медики піднімали тіло дівчинки, частина її черепа просто відвалилася - такої сили були нанесені їй удари. В поліції заявили, що на допиті хлопчик спочатку заперечував, але потім визнав, що вбив свою сестричку, яка, як він висловився, «дістала» його. «Найцікавіше, що школяр навіть не заплакав, розповів про все без емоцій. У будинку ми виявили знаряддя вбивства - молоток і забризкані кров'ю футболку і сланці »,- наводить видання слова поліцейського.

Повідомляється, що підліток, найстарший в родині, був замкнутим. Але нічого поганого про нього ніхто не міг сказати. Суд санкціонував арешт дев'ятикласника. Йому загрожує до 15 років в'язниці.

Нагадаємо, що у Харкові жінка, яку підозрюють у вбивстві власної доньки, намагається оскаржити запобіжний захід.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин