"Жовті жилети" із сутичками повернулися на вулиці Парижа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мітинги продовжують збирати невдоволених владою жителів Франції.

Разом із поверненням "жовтих жилетів" на вулиці столиці Франції в Парижі відновилися й сутички між мітингувальниками і поліцією. Внаслідок бурхливих подій уже затримано 9 осіб, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У місті зібралися зо 5 тисяч протестувальників. Спершу мітинг за зменшення цін на пальне та скорочення податків проходив мирно, однак потім усе переросло в сутички. Поліції доводилось застосовувати спецзасоби – сльозогінний газ та водомети.

ВідеоЗнову мітинги: щонайменше 9 осіб затримали у Парижі під час протесту "жовтих жилетів"

У французькій столиці зібралися 5 тисяч протестувальників. Спершу мітинги за зменшення цін на пальне та скорочення податків проходили мирно. Однак потім переросли у сутички. Організатори протесту переконують - не припинятимуть тиску на владу, доки уряд не вдовольнить їхніх вимог. 

Знову мітинги: щонайменше 9 осіб затримали у Парижі під час протесту "жовтих жилетів"

Організатори протесту переконують, що не припинятимуть тиску на владу, доки уряд не вдовольнить їхніх вимог. Окрім Парижа, акції відбувалися у Нанті та Ліллі.

Як повідомлялося, 1800 учасників протестного руху "жовтих жилетів" у Франції отримали вироки у суді за кримінальними звинуваченнями. Про це розповів прем'єр-міністр Едуар Філіп у середині лютого. Крім того, ще близько 1400 людей очікують на винесення вироку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції