Жреці вуду на Гаїті після землетрусу очікують нашестя зомбі

Мешканці зруйнованого землетрусом Гаїті бояться, що тіла десятків тисяч похованих в братських могилах людей можуть ожити.

Головний гаїтянський жрець вуду Макс Бовуар закликав президента країни Рене Преваля відмовитися від практики поховання жертв землетрусу в загальних могилах.

На Гаїті, де більше половини 9-мільйонного населення досі дотримується культу вуду, вірить в зомбі і одночасно зараховує себе до католиків, багато мешканців побоюються, що тіла похованих в братських могилах людей можуть ожити.

Після руйнівного землетрусу на Гаїті, який стався 12 січня, поховали вже близько 70 тисяч загиблих. Загальна кількість жертв може становити близько 200 тисяч людей. Три мільйона людей залишилися без даху над головою.

Міжнародне співтовариство намагається допомогти постраждалим. До країни доставляються гуманітарні вантажі, в зоні лиха розгорнені госпіталі різних держав, працюють рятувальні команди. Миротворці ООН та військові США намагаються забезпечувати порядок, що, втім, уже викликало скандал: американців звинуватили в окупації Гаїті.

Нагадаємо, що американський проповідник Пет Робертсон звинуватив постраждалих від землетрусу гаїтян у договорі з дияволом. В ефірі телебачення він розповів, що гаїтяни за правління Наполеона III "присягнули укласти договір з дияволом, запевнивши його, що будуть йому служити, якщо той звільнить їх від французів".

"Це реальна історія. І диявол сказав: "Добре, нехай так і буде!". Ви знаєте, гаїтяни повстали і оголосили себе вільними. Але з того часу вони були прокляті", - заявив проповідник.

Читайте також:

На Гаїті у братських могилах поховали 70 тисяч жертв землетрусу

Постраждалих від землетрусу гаїтян звинуватили у договорі з дияволом

На Гаїті почалися битви за їжу

Жителі Гаїті заблокували дороги трупами, протестуючи проти затримки допомоги

ВідеоПотужний землетрус стався на Гаїті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: