Журналістам наказали покинути засідання суду у справі матері, підозрюваної у вбивстві двох дітей

Камери винесли із судової зали.

Дарницький суд Києва вирішив розглядати справу підозрюваної у вбивстві двох власних дітей Катерини Бабкіної у закритому режимі.

Прокуратура запросила для підозрюваної обмежувальний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб. У відповідь захисник Бабкіної заявила, що подала клопотання про проведення закритого засідання, адже життю її підзахисної погрожували.

Сама Бабкіна сказала, що клопотання адвоката про закрите засідання не підтримує.

Прокурор натомість на проведення закритого засідання погодився. Суддя клопотання підтримала і журналістів попросили вийти із зали до оголошення рішення.

Суд обирає запобіжний захід матері, яку підозрюють у вбивстві власних дітей

Дарницький суд Києва обирає запобіжний захід жінці, яка втопила в озері у Києві власних дітей – 6-річну доньку та 5-річного сина. Сама підозрювана слідчим розповіла, що їй примарився кінець світу. Після розлучення жінка була у депресивному стані. Після завершення суду у резонансній справі їй може загрожувати довічне ув’язнення.

Опубліковано ТСН Live Понеділок, 29 жовтня 2018 р.

Як повідомлялося раніше, жінка втопила в озері 6-річну доньку та 5-річного сина. Батько шукав дітей, аж поки його колишня дружина, вихователька дитячого садочка, в усьому не зізналась. 

Сама підозрювана у вбивстві власних дітей слідчим розповіла, що прокинулась вранці і їй примарився кінець світу. Вона видалила дані з соціальних мереж і телефону. Мобільний викинула у вікно. У поліції кажуть, що після розлучення жінка була у депресивному стані. 

ВідеоПравоохоронці затримали жінку, яка втопила у озері двох власних дітей

Жінка втомила 6-річну дівчинку та її 5-річного братика. Сталось усе ще кілька днів тому, увесь цей час малечу шукав батько. Аж поки його колишня дружина, вихователька дитячого садочка, в усьому не зізналась. Більше інформації – далі у сюжеті.

Правоохоронці затримали жінку, яка втопила у озері двох власних дітей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції