Журналісти ТСН потрапили в епіцентр урагану "Флоренс"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стихія лютує на сході США.

Сполучені Штати Америки атакує один із найпотужніших за півстоліття буревіїв "Флоренс". Шторм дістався Північної Кароліни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наразі є інформація про п’ятьох загиблих. Тисячі будинків знеструмлені. В епіцентрі стихії опинилася знімальна група ТСН. "Експерти кажуть: забирайтеся геть, доки можете. Здається, ми не встигли", - коментує побачене мисливиця за штормами Мішель.

ВідеоВ епіцентрі шторму: як рятуються від "Флоренс" жителі Північної Кароліни

5 загиблих та сотні тисяч знеструмлених будинків. Сполучені штати атакує "Флоренс" - один із найпотужніших за півстоліття буревіїв. Знімальна група ТСН опинилася в епіцентрі шторму, який лютує в Північній Кароліні. Деталі в сюжеті. 

В епіцентрі шторму: як рятуються від "Флоренс" жителі Північної Кароліни

Пориви вітру сягали 150 кілометрів на годину. На очах людей падали вирвані з корінням дерева, розбивалися шибки та нищило машини і споруди. Волонтери і рятувальники швидко взялися до відновлювальних робіт – прибирали з доріг різноманітний мотлох і гілки, аби розблокувати рух транспорту.

Експерти поки не беруться передбачити, скільки ще часу "Флоренс" наводитиме жах на узбережжя Сполучених Штатів, повільно рухаючись в бік Південної Кароліни. У районі стихії проблеми з інтернетом і телефонним зв’язком.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Фотогалерея Жахливий ураган "Флоренс" (20 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції