Журналісти влаштували чотириденний страйк у Греції

Засоби масової інформації розпочали чотириденний страйк у Греції. Журналісти наполягають на скасуванні нещодавно введених індивідуальних контрактів.

Співробітники грецьких засобів масової інформації почали чотириденний страйк.

Страйк почався о 6 ранку за місцевим часом (7 ранку за Києвом) 7 квітня і триватиме до 11 квітня. Акція протесту є безпрецедентною за тривалістю. Раніше працівники ЗМІ неодноразово страйкували в Греції, проте в основному термін страйків не перевищував 24 години.

У страйку беруть участь сім журналістських профспілок. Він позначиться на роботі телебачення, вихід газет, журналів, також перестануть працювати співробітники новинних редакцій радіостанцій. На період страйку друковані ЗМІ не будуть виходити, а по телебаченню і радіо будуть транслюватися заздалегідь записані програми.

Журналісти наполягають на скасуванні нещодавно введених індивідуальних контрактів, які менш вигідні, ніж діяли раніше колективні трудові угоди.

Страйки працівників різних сфер проходять в Греції у зв'язку з важкою економічною ситуацією в країні, яка змушена йти на скорочення витрат в рамках зобов'язань перед Міжнародним валютним фондом. МВФ раніше виділив Греції 110 мільярдів євро.

Останній великий страйк працівників ЗМІ проходив в кінці травня 2010 року. Тоді співробітники державного Афінського агентства новин (ААН) протягом п'яти днів переривали роботу ААН щодня на дев'ять годин.

Читайте також:

Греції та Ірландії загрожує дефолт

Грецію охопила анитиурядова хвиля протестів

Греція відгородиться від Туреччини 12-кілометровим парканом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: