Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти зателефонували за номером з документів "туриста" Петрова й потрапили до Міноборони

Журналісти телефонували пізно вночі.

Журналістам Патріку Рівел з ABC News і Оліверу Керролу з Independent, які зателефонували за номером з документів Федеральної міграційної служби РФ на одного з підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова, відповіли, що номер належить Міноборони РФ. Про це обидва кореспонденти повідомили в Twitter.

"Я зателефонував за номером телефону, який був вказаний у досьє підозрюваного в отруєнні у Солсбері Олександра Петрова, оприлюдненому The Bellingcat, і який, за словами "Нової газети" належить Міністерству оборони Росії. Чоловік, який відповів о 3 годині ночі, підтвердив, що я зателефонував до міністерства", - розповів Рівел.

Московський кореспондент Олівер Керолл своєю чергою зазначив, що співрозмовник поклав слухавку після запитання, чи працював Олександр Петров у відомстві.

Причетність Боширова та Петрова до ГРУ_2
The Insider

"Зателефонував за номером, про який йдеться - чоловік підтвердив, що це номер приймальної Міністерства оборони. Після запитання, чи був пан Петров їхнім працівником, чоловік поклав слухавку", - розповів він.

Нагадаємо, спільне розслідування The Bellingcat і The Insider підтвердило, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень.

Згодом російське видання "Новая газета" зазначила, що документи ФМС РФ підозрюваних в отруєнні Скрипалів містять ще один доказ їхньої причетності до російських спецслужб. У довідці ФМС на ім'я одного з підозрюваних Олександра Петрова є позначка "дані не давати", і в ній вказано телефон: 195-79-66. За даними журналістів, цей номер відноситься до Хорошевського району Москви, в якому розташований штаб Головного розвідувального управління Міноборони Росії.

ВідеоПросто туристи – Петров та Боширов запевняють, що у Солсбері приїхали подивитися на собор

Олександр Петров та Руслан Боширов, яких Лондон звинувачує в отруєнні екс-розвідника Скрипаля розповіли, що до Солсбері приїхали подивитися на собор. Двоє росіян, в яких Путін не бачить нічого особливого і кримінального - вперше дали інтерв'ю особисто голові російського пропагандистського каналу "Раша Тудей". 

Просто туристи – Петров та Боширов запевняють, що у Солсбері приїхали подивитися на собор

Залиште свій коментар

Вибір редакції