Журналісти зірвали виступ російських пропагандистів у Раді Європи вигуками "Fake!"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На щорічному Форумі демократії виступила заступниця головного редактора Russia Today.

У Страсбурзі під час Світового форуму за демократію, який проводиться у Раді Європи, журналісти зірвали виступ представниці російського пропагандистського телеканалу Russia Today.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook журналістка Алла Хоцянівська.

"Сьогодні (6 листопада - прим.ред.) в Раді Європи на щорічному Форумі демократії пропагандистам дали слово. Найсмішніше, що Russia Today запросили виступати на панелі, присвяченій поверненню довіри до ЗМІ та як протистояти fakenews. Так от Українська школа політичних студій не дала їм можливості нести свою брехню принаймні тут, зараз, сьогодні", - написала вона.

Сьогодні в Раді Європи на щорічному Форумі демократії пропагандистам дали слово. Найсмішніше, що Russia Today запросили...

Опубликовано Аллой Хоцянівськой Среда, 6 ноября 2019 г.

Своєю чергою УШПС оприлюднила відео, як журналісти скандують "Fake" під час виступу заступниці головного редактора Russia Today Анни Бєлкіної.

Під час Всесвітнього форуму за демократію виступала Анна Бєлкіна, заступниця головного редактора Russia Today. Зала, зокрема наша делегація, зреагувала так. Адже інших дискусій з Russia Today бути не може ‼️ #USPS #УШПС #CoE_WFD

Опубликовано Українська школа політичних студій/Ukrainian school of political studies Среда, 6 ноября 2019 г.

Як видно на відео, десятки людей встали зі своїх місць, дехто х них тримає у руках аркуші паперу з написами: Propaganda is not Journalism, також у залі лунають аплодисменти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції