Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти зняли відео про жорстокі злочини російських солдатів у Таджикистані

На рахунку у військових РФ - вбивства та напади на місцевих жителів.

Російські журналісти змонтували відеоролик, у якому нагадали про найбільш резонансні злочини солдатів РФ у Таджикистані.

Зокрема, репортери видання "Настоящее время" показали постраждалого Тохіра Султанова – хлопця, якому російський солдат наніс 18 ударів ножем, коли він підвозив військового у власному авто. Проте постраждалому пощастило і він вижив. Водночас, два інших схожих випадки в 2015 році закінчилися трагічно: двоє солдатів перерізали горло таксисту, а п'яний офіцер вбив дівчину.

Також журналісти нагадали, що в Таджикистані дислокується  201 російська військова база, де проходять службу близько 7000 солдатів. 

Раніше повідомлялося, що у Таджикистані російський солдат забив жінку до смерті через ревнощіСвідки розповіли, що жінку у військовій частині в компанії солдата РФ бачили не раз, а на контрольно-пропускному пункті вона називалася дружиною солдата. Проте пізніше в кімнаті гуртожитку молоді люди посварилися - гостя була звинувачена в невірності. Після словесної перепалки сталася бійка, в ході якої жінка отримала тілесні ушкодження, несумісні з життям. 

 

Таджикский таксист ждет суда: на него напал российский военный

Тохиру Султонову повезло: он выжил после того, как российский солдат нанес ему 18 ударов ножом. А два других похожих случая в 2015 году закончились трагически.

Опубліковано Настоящее Время 25 січня 2016 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції