Зі свердловини у Мексиканській затоці вже витекло 5 млн барелів нафти

За підрахунками американської влади у Мексиканську затоку за час аварії нафтової свердловини вилилося 4,9 млн барелів нафти.

З аварійної нафтової свердловини BP в Мексиканській затоці вже витекло 4,9 млн барелів нафти, повідомила американська влада.

За словами фахівців з міністерства енергетики США, відразу після аварії в Мексиканську затоку виливалося близько 62 тис. барелів нафти на день. Після встановлення заглушки на аварійній свердловині 15 липня, в Мексиканську затоку виливалося вже 53 тис. барелів.

Роботи, спрямовані на ліквідацію витоку нафти, допомогли затримати близько 800 тис. барелів нафти.

Тим часом, британська нафтова компанія BP відклала спробу зацементувати аварійну свердловину в Мексиканській затоці через несправність у системі гідравлічного управління, повідомляє Reuters.

"Під час заключної підготовки до тестів із заливки (бурової рідини) у системі гідравлічного управління виявлено невеликий витік. Тест з заливки, раніше намічений на сьогодні (понеділок), буде відкладено до усунення несправності", - йдеться в заяві ВР.

Як повідомлялося, 1 серпня керівник аварійно-рятувальних робіт Тед Аллен заявив, що інженери BP готуються залити цемент і спеціальну бурову рідину в свердловину, операція називається "static kill" (повна зупинка витоку). Передбачалося, що операцію з цементування свердловини проведуть в ніч з понеділка на вівторок за східноамериканським часом або вранці у вівторок (день-вечір вівторка за московським часом).

20 квітня стався вибух на буровій платформі Deepwater Horizon, яка належала ВР на правах оренди, після чого вишка затонула. З пошкодженої свердловини почала витікати нафта. Усунути повністю наслідки цієї аварії поки не вдається.

Витрати британської нафтової компанії ВР на ліквідацію витоку нафти в Мексиканській затоці можуть досягти 30 млрд дол.

Читайте також:

BP готується до закупорки свердловини в Мексиканській затоці

Представники BP вперше постали перед судом через "нафтовий Чорнобиль"

З розливом нафти в Мексиканській затоці буде боротися НДІ з Тюмені

ВідеоЗі свердловини у Мексиканській затоці вже витекло 5 млн барелів нафти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: