Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки Голівуду запам'яталися релігійними образами на ярмарку костюмів у Нью-Йорку

Знаменості зібрали гроші на допомогу нужденним діткам.

У Нью-Йорку пройшов найбільш екстравагантний бал Інституту костюмів. ЦьогорІч організатори назвали шоу "Небесні тіла: мода та католицькі фантазії" і запропонували знаменитостям приміряти релігійні вбрання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найменш скоромним виявився музикант Джаред Лето, обравши образ Ісуса Христа із золотим терновим вінком. Співачка Ріанна себе уявила Папою Римським з оздобленою камінням митрою на голові, а от Мадонна перевтілилася у вдову-імператрицю в готичній сукні, чорній вуалі та короні із хрестів.

Зірка серіалу "Секс і місто" Сара Джессіка Паркер вражала не стільки образом, як велетенською лампадою-капелюшком. Й на один вечір стати янголом вирішила співачка Кетті Пері, й на червоній доріжці навіть сіла перед усіма на коліна.

ВідеоУ Нью-Йорку пройшов найекстравагантніший Бал Інституту костюмів

Цьогоріч організатори шоу назвали "Небесні тіла, мода та католицькі фантазії" і запропонували знаменитостям приміряти релігійні вбрання. Найменш скоромним виявився музикант Джаред Лето, обравши образ Ісуса Христа із золотим терновим вінком. Співачка Ріанна себе уявила Папою Римським з оздобленою камінням мітрою на голові.  

У Нью-Йорку пройшов найекстравагантніший Бал Інституту костюмів

Залиште свій коментар

Вибір редакції