Зірку YouTube Остіна Джонса засудили до 10 років – він просив неповнолітніх дівчат надсилати йому відверті відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дівчатам було по 14 років.

У США популярного YouTube-блогера та співака Остіна Джонса засудили до 10 років в'язниці. Він просив неповнолітніх дівчат надсилати йому відверті ролики з собою як доказ прихильності.

Як повідомляє CNN, Джонса заарештували у 2017 році, йому інкримінували звинувачення одразу за кількома пунктами: виробництво та розповсюдження дитячої порнографії.

В лютому він зізнався, що заманив шістьох неповнолітніх дівчат, які зняли відверті відео за своєю участю. Їм було по 14 років.

"Виробництво та розповсюдження дитячої порнографії є надзвичайно серйозними злочинами, які загрожують безпеці наших дітей і громад. Дії Джонса забрали у його жертв та їхніх родин щось, що вони ніколи не зможуть повернути", - зазначила помічниця прокурора США Кетрін Нефф Уелш.

Відомо також, що Джонс давав інструкції та вказівки дівчатам, як варто поводитися перед камерою, щоби догодити йому. "Для початку підійди ближче і скажи: Привіт, Остіне, це (ім’я) і ці сідниці належать (вкажи вік), а потім плескай по них протягом 30 секунд. Зрозуміла?"

Зазначається, що Джонс також використовував Facebook, щоб переконати неповнолітніх дівчат надсилати йому відверті фото й відео. Наразі відомо про щонайменше 30 подібних випадків.

ВідеоУ Києві 26-річна жінка використовувала свого 4-річного сина для порно

Кіберполіція у Києві затримала 26-річну жінку, яка використовувала свого 4-річного сина для порно. На її комп’ютері виявили фото- й відео за її участі. Зокрема, і з хлопчиком, якому на час зйомок було 2 роки. Ролики та фото  підозрювана продавала в Інтернеті через спеціалізовані закриті групи.  

У Києві 26-річна жінка використовувала свого 4-річного сина для порно

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції