Зламана нога бортпровідниці та синці у пасажирів. Рейс над Атлантикою зазнав турбулентності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пасажирів рейсу Стамбул-Нью-Йорк госпіталізували з забоями та порізами після приземлення літака.

Рейсовий боїнг Стамбул-Нью-Йорк зазнав страшної турбулентності. Після приземлення госпіталізували 30 пасажирів із 300, йдеться в сюжеті "Сніданок з 1+1".

Повітряне судно так трусило, що пасажири отримали синці, забої та порізи, а в бортпровідниці - зламана нога. Рейс потрапив у небезпечну зону за 45 хвилин перед посадкою. За словами очевидців, люди буквально літали по салону. Прямо на летовищі літак зустрічали десятки машин швидкої допомоги. 

"Навкруги була кров. Жінка поряд зі мною випала зі свого сидіння на підлогу, а уся її спина була закривавленою. Зверху випали маски. Усе було як у фільмах. Літак бовтався зверху вниз. Трусило дуже сильно", - гвоорить один із пасажирів Сід Нікаж. 

Нагадаємо, що вчора, 10 березня, сталася авіакатастрофа в Ефіопії: жодна із осіб на борту не вижила. В результаті катастрофи літака авіакомпанії Ethiopian Airlines загинули 19 співробітників Організації Об'єднаний Націй. Про це повідомили у Центрі новин ООН. Шестеро жертв працювали у Всесвітній продовольчій програмі, шестеро співробітників офісу у Найробі, по двоє - в управлінні Верховного комісара ООН з прав людини та Міжнародному союзі електрозв’язку. Також  загинули по одному співробітнику Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Міжнародної організації міграції у Південному Судані, Світового банку, місії ООН у Сомалі. 

ВідеоЛітак, який виконував рейс Стамбул-Нью-Йорк, потрапив у сильну турбулентність

Трусило так, що після приземлення шпиталізували 30 пасажирів. У них - синці, забої та порізи. Борт потрапив у небезпечну зону за 45 хвилин перед посадкою. За словами очевидців, люди буквально літали по салону літака.

Літак, який виконував рейс Стамбул-Нью-Йорк, потрапив у сильну турбулентність

Залиште свій коментар

Вибір редакції