Зламався літак польської делегації, яка поверталась зі Смоленська

У авіалайнера Boeing-737 виникли проблеми з двигуном, через що польська делегація на чолі з першою леді Ганною Комаровською не змогла повернутись до Польщі.

Один з літаків, на якому мали повертатися до Польщі родичі загиблих у результаті авіакатастрофи під Смоленськом 10 квітня, не може вилетіти з Вітебська до Варшави.

У авіалайнера Boeing-737, на якому повинна була летіти також перша леді Польщі Ганна Коморовська, виникли проблеми з одним з двигунів.

Коморовська вирішила поки що залишитись у Вітебську.

Повідомляється, що на другому літаку – марки Embrear – з Вітебська до Польщі вилетіли ті, хто не живе в польській столиці.

Коморовська і решта учасників паломництва до місця аварії під Смоленськом чекають літак, який за ними мають вислати з Варшави.

У неділю в смоленському аеропорту відбулася траурна церемонія по жертвах авіакатастрофи, в результаті якої півроку тому загинули 96 осіб, зокрема колишній президент Польщі Лех Качинський.

На ній були присутні рідні загиблих та дружини президентів Росії і Польщі.

Як відомо, родичі жертв катастрофи президентського Ту-154, а також Асоціація "Катинь - 2010" зібрала понад 270 тисяч підписів під вимогою провести міжнародне розслідування обставин авіакатастрофи, в якій загинув президент Польщі Лех Качиньський. Документ буде переданий до Конгресу США, Європарламенту, польського сейму, а також представництва ООН і НАТО. 

Читайте також:

У Смоленську згадують жертв катастрофи літака Качинського

Над уламками літака Качинського натягнуть брезент

Росіяни затримали журналістів на місці катастрофи літака Качинського

Тисячі поляків зажадали міжнародного розслідування катастрофи під Смоленськом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: