Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Злітати через океан і швидко повернутися: Boeing хоче запустити надзвуковий лайнер

На думку експертів, дослідний зразок підніметься в небо не раніше 2023 року.

Компанія Boeing оголосила про плани запустити у виробництво надзвуковий пасажирський літак, який здатний розвивати швидкість більше шести тисяч кілометрів на годину, повідомила The Independent.

Новий літак зможе подолати Атлантичний океан приблизно за дві години, Тихий - за три. Чинний рекорд швидкості перельоту через Атлантику належить англо-французькому літаку "Конкорд", який робив це за дві години п'ятдесят дві хвилини. Нинішній лайнер, що летить з дозвуковою швидкістю летить з Лондона в Нью-Йорк майже сім годин.

У Boeing сподіваються, що з запуском надзвукового літака будь-який охочий зможе злітати у справах через океан і повернутися додому протягом доби. Зараз така розкіш доступна тільки військовим, для яких швидкість часто буває життєво важливою.

На думку експертів, дослідний зразок підніметься в небо не раніше 2023 року. Boeing розраховує налагодити регулярні рейси в кінці 2030-х років.

Нагадаємо, що вперше в історії української авіації на торги виставлений величезний Boeing 737. Його в 2015 році користувачі соцмереж помітили в столичному аеропорту і підняли галас про порушення заборони на повітряне сполучення з Росією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції