Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Злітно-посадкову смугу аеропорту Ростова-на-Дону обіцяють полагодити до ранку

Вранці на смугу сяде перший літак.

Злітно-посадкова смуга аеропорту Ростова-на-Дону буде відкрита до 08:00 за московським часом у понеділок, 21 березня.

Зараз повністю завершені всі роботи з очищення злітно-посадкової смуги від уламків літака.

Зараз активними темпами ведуться ремонтні роботи. Вранці на смугу сяде перший літак — борт МНС Ан-148. Таким чином, літак МНС протестує стан смуги. У міністерстві також уточнили, що літак забере рятувальників і оперативну групу, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Нагадаємо, що в ніч на суботу у російському місті Ростов-на-Дону розбився пасажирський Boeing 737-800, на борту якого було 62 людини - 55 пасажирів, у тому числі чотири дитини, а також сім членів екіпажу. Всі вони загинули. Серед пасажирів смертельного Воеіng було вісім українців (в тому числі 5-річна дитина).

За попередніми версіями ймовірною причиною катастрофи називали і погані метеоумови. При цьому, в російському Мінтрансі, крім погодних умов, можливими причинами падіння літака називають помилку пілотів.

Тим часом, в Ростов вже прибуло близько 600 осіб – родичів загиблих в авіакатастрофі.

Джерела в оперативному штабі з ліквідації наслідків аварії заявляють, що родичам загиблих буде виплачено компенсацію. Зараз вирішується питання про її розмір.

Слід зауважити, що родичі восьми загиблих в авіакатастрофі в Ростові українців зв'язалися з консульством України в цьому місті. Всі вони живуть на Донбасі є уродженцями Луганщини і Донеччини.

В літаку були в основному молоді люди у віці до 35 років. Найстаршій загиблої українці було 68.

Фотогалерея Скорбота і сльози. Родичі та друзі загиблих в аварії Boeing з'їхалися в аеропорт Ростова (13 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції