Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зливи підтопили Велику Британію, над ліквідацією наслідків працюють військові гелікоптери

З них на землю поблизу річок скидають мішки з піском.

Водопілля накрило Велику Британію. Для подолання стихії знадобилося задіяти навіть військові вертольоти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Висока вода затопила регіони на сході, заході й півночі Сполученого королівства. Найбільше постраждало графство Лінкольншир – там із берегів вийшла річка. Гелікоптери скидають уздовж узбережжя мішки з піком, щоби запобігти подальшому розлиттю води.

ВідеоМасштабна повінь у Великій Британії: для подолання стихії задіяні військові вертольоти

Висока вода затопила регіони на Сході, Заході і Півночі Сполученого королівства. Найбільше постраждало графство Лінкольншир - там із берегів вийшла річка. Гелікоптери скидають уздовж узбережжя мішки з піком, щоб запобігти подальшому розлиттю води. Повінь затопила в регіоні десятки будинків, місцеві жителі масово покидають свої домівки.

Масштабна повінь у Великій Британії: для подолання стихії задіяні військові вертольоти

Повінь затопила в регіоні десятки будинків, місцеві жителі масово покидають свої домівки. Воду на вулицях затоплених містечок намагаються відкачати надзвичайники. Паводок спричинили сильні зливи в регіоні. За даними метеорологів, погода поліпшиться лише наприкінці наступного тижня.

Як повідомлялося, на початку червня на Тернопільщині негода також наробила лиха. У Монастириському районі підтоплені будинки і знищені городи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції