Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зливи, повені, торнадо і зсуви ґрунту: у Західній Європі вирує негода

Франція, Німеччина та Італія опинилися в епіцентрі стихії.

Західна Європа знову потерпає від негоди. Сильні зливи, зсуви ґрунту, повінь і торнадо налетіли одразу на три країни. Франція, Німеччина та Італія - опинилися в епіцентрі стихії, йдеться у ТСН.19:30.

Північно-італійське місто Больцано затопило через дощі. Городяни ховаються в приміщеннях, бо вулицями течуть річки  брудної води, а вітер згинає та ламає кремезні дерева.

У сусідній провінції Ломбардія надзвичайним службам довелося серед ночі евакуювати дві сотні людей через потужний зсув ґрунту. Негода поперевертала машини, вулиці вкрилися багнюкою та поламаними гілками. Дивом минулося без жертв.

Шторм і торнадо налетіли на південний захід Німеччини. Головну дорогу комуни Швібер-дінґен вкрили вирвані з корінням деревами.

Відео Сильні зливи, повінь та зсуви ґрунту: Західна Європа потерпає від негоди

Франція, Німеччина та Італія опинилися в епіцентрі стихії. Якої шкоди завдала стихія – у сюжеті.  

Сильні зливи, повінь та зсуви ґрунту: Західна Європа потерпає від негоди

Пожежники розповідають, що одне з дерев упало на автомобіль, у якому подорожувала вся родина. Люди не зазнали значних травм.  На слизькій від дощу дорозі перекинулась і вантажівка.

У східній Франції також активно працюють надзвичайні служби - через сильну повінь їм довелося виїжджати на дві сотні викликів. У місті Монбрісон за лічені хвилини вулиці вкрилися 10-сантиметровим шаром води. Не витримали повені й земляні схили - кілька зсувів ґрунту поховали під собою припарковані авто та шматок залізниці.

Синоптики попереджають французів, що погода лишатиметься мінливою до кінця тижня, а дощитиме чи не щодня. Крім того, до пошкоджених повінню регіонів Італії та Німеччини дощі повернуться після кількаденного затишшя. 

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції