"Злодії в законі" готуються до сходки: Дід Хасан розповість, хто намагався його вбити

На сходці Аслан Усоян (Дід Хасан) оголосить імена тих, хто, на його думку, замовив його вбивство.

Відразу після остаточного одужання Аслана Усояна, відомого як Дід Хасан, в одному з регіонів Росії відбудеться зустріч російських "злодіїв у законі", на якій буде обговорюватися замах на одного з найвпливовіших кримінальних авторитетів країн СНД.

Напередодні Діда Хасана виписали з Боткінської лікарні, де він проходив лікування після отриманих вогнепальних поранень. Анонс злодійської сходки і "порядок денний" у п'ятницю повідомило джерело в правоохоронних органах.

На сходці Усоян оголосить імена тих, хто, на його думку, стоїть за злочином. Як пояснило джерело в міліції, згідно із злодійськими традиціями, спроба вбивства фігури масштабу Діда Хасана в злочинному світі вважається "бєспрєдєлом". Подібні акції практично ніколи не залишаються без покарання винних, відзначає інформоване джерело. Якщо свідоцтва Усояна проти будь-якої людини або кримінального клану будуть визнані переконливими, винні можуть стати "вигнанцями із наслідками". Які саме наслідки можуть загрожувати організаторам замаху, джерело не уточнило.

За деякими даними, сходка пройде десь на півдні Росії. Як запевнили в міліції, оперативні служби зроблять спробу затримати учасників зустрічі, але, як найчастіше буває, затримання будуть носити, скоріше, профілактичний характер. Саме так сталося в день замаху на Діда Хасана 16 вересня, коли злодії в законі зібралися приміщенні караоке-бару "Зебра" на заході столиці. Тоді були затримані і майже відразу ж відпущені 24 авторитети.

Як відзначають в міліції, притягти до відповідальності злочинних авторитетів, якщо вони не знаходяться в розшуку, звичайно нема за що: зброю і наркотики вони на такі зустрічі не беруть.

Читайте також:

Діда Хасана попросили покинути лікарню, бо заважає працювати

Замах на Діда Хасана скоїв зрадник з оточення "хрещеного батька"

У Москві під час замаху на Діда Хасана проходила сходка авторитетів

У Діда Хасана стріляли із Калашникова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: