Злякавшись революції, король Саудівської Аравії подарує підданим 35 млрд доларів

Король Саудівської Аравії Абдалла II повернувся після лікування на батьківщину і одразу оголосив про план, який передбачає надання соціальної допомоги молоді.

Повернувшись після лікування на батьківщину, король Саудівської Аравії Абдалла II пообіцяв виділити своїм підданим соціальну допомогу на суму в 35 млрд доларів.

План, про який було оголошено 23 лютого, передбачає боротьбу з безробіттям серед молоді, поліпшення житлових умов. Він також покликаний нівелювати ефект інфляції.

Спостерігачі розцінили дії 87-річного монарха як спробу попередити можливі народні заворушення, які вже призвели до зміни режиму в Тунісі і Єгипті, а зараз охопили Лівію. Проте значних проявів політичної нестабільності в багатій нафтою Саудівській Аравії помічено не було.

До речі, спробу "відкупитися" від революції здійснив і емір Кувейту. Напередодні влада країни подвоїла студентам стипендію, дала надбавку поліції, військовим і рятувальникам, підвищила зарплату держслужбовцям, а усіх громадян без винятку звільнили від сплати комунальних тарифів.

Також всі мешканці Кувейту отримають одноразово по 3500 доларів і зможуть протягом року безкоштовно харчуватися. Офіційно такі подарунки пояснили п'ятиріччям правління його Величності еміра ас-Сабаха.

Читайте також:

Жертвами придушення революції в Лівії стали тисячі людей

Саудівська Аравія надала екс-президенту Тунісу колишній королівський палац

Лівійські жінки готують до нападів чани з гарячим маслом

Саудівська принцеса втекла до коханця в Британію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: