ЗМІ без інформації про заручників талібів

Отримувати її журналістам заборонила влада Афганістану.

Заручники в Афганістані
Афганська влада в неділю ввела заборону на висвітлення засобами масової інформації переговорів щодо південнокорейських заручників поблизу місця, де тривають самі переговори про їх звільнення.

У провінції Газні навколо будівлі представництва Міжнародної організації "Червоний Хрест", де проходять переговори з керівництвом руху "Талібан", журналістам забороняється брати інтерв'ю, робити фотографії та відеоматеріали. 

"Цей захід вводиться для того, щоб лідери талібів не використовували ЗМІ в своїх цілях. Це терористичне угруповання", - сказав губернатор провінції Газні Мараджудін Патан. За його словами, заборона буде знята після закінчення переговорів, які "можливо будуть завершені протягом двох днів". 

Напередодні в країні відбулася незвичайна подія: журналісти й оператори зібралися навколо двох лідерів руху "Талібан", які дали імпровізовану прес-конференцію. За словами ветеранів-журналістів, такого не відбувалося з 2001 року. 

Нагадаємо, що бойовики руху 19 липня зупинили в афганській провінції Газні автобус, що прямував із Кандагара до Кабула, і захопили 23 громадян Південної Кореї, які знаходилися в Афганістані з гуманітарною місією. 

Таліби вже стратили двох заручників і заявили, що вб'ють інших, якщо не будуть виконані їхні вимоги про виведення з Афганістану південнокорейського військового контингенту та звільнення соратників з в'язниць.

Заручники в Афганістані
EPA
На даний момент відомо, що дві південнокорейські жінки, які знаходяться в полоні в талібів, серйозно хворі. Напередодні таліби хотіли їх відпустити, але потім передумали.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: