ЗМІ: Члени сім'ї Каддафі перебралися з Алжиру до Єгипту

Вісім представників родини Каддафі вилетіли зі столиці Алжиру в Каїр ще в минулу суботу ввечері регулярним рейсом компанії Egyptair. Імовірно, серед них була і дочка Каддафі Аїша.

Члени сім'ї лідера лівійської Джамахірії Муаммара Каддафі, які майже місяць тому втекли з Лівії до Алжиру, перебралися до Єгипту. Про це пише алжирська газета "Аль-Хабар", посилаючись на власні джерела.

Як повідомляється, вісім представників родини Каддафі вилетіли зі столиці Алжиру в Каїр ще в минулу суботу ввечері регулярним рейсом компанії Egyptair. Імовірно, серед них була і дочка Каддафі Аїша.

У Каїрі поки ніяк не коментують цю інформацію, а також саму можливість надання притулку сім'ї поваленого лівійського лідера.

Дружина Муаммара Каддафі і троє його дітей (дочка Аїша, сини Мухаммед і Ганнібал) у супроводі своїх родин в'їхали в Алжир через кордон з Лівією 29 серпня цього року. Влада Алжиру, як було заявлено офіційно, прийняла втікачів з міркувань гуманності. Також повідомлялося, що Аїша на лівійсько-алжирській границі народила дочку Сафію.

В Алжирі сім'я Каддафі спочатку перебувала в одному з міст на півдні. Потім родичі лівійського вождя з міркувань безпеки були перевезені до столиці. Їм заборонили вільно пересуватися по місту, робити будь-які публічні заяви. Проте, якийсь час назад Аїша все ж виступила з відкритою критикою на адресу повстанців.

Нагадаємо, на початку вересня повідомлялося, що влада Нігеру надала притулок синові лідера лівійської Джамахірії Муаммара Каддафі Сааді.

Тим часом місце знаходження самого полковника залишається невідомим. Раніше Перехідна Національна рада Лівії після захоплення Тріполі запропонувала нагороду в 1,7 мільйона доларів за Каддафі, живого чи мертвого.

9 вересня Інтерпол виписав "червоне повідомлення" на розшук поваленого лівійського лідера, а також його сина Сейфа аль-Іслама і колишнього директора військової розвідки Лівії Абдулли аль-Сенуссі.

Читайте також:

Алжир відмовив Каддафі у наданні притулку

Дочка Каддафі запевнила, що її батько живий і продовжує боротися

У Муаммара Каддафі народилася онука

ВідеоРідне місто Каддафі не вдається захопити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: