Дружина Саркозі полюбляє підбадьорювати чоловіка: "Сміливіше, маленький!"

Відеоролик з тим, як перша леді і президент тримаються за руки, цілуються і обмінюються люб'язностями, став у Франції Інтернет-хітом.

"Сміливіше, мій маленький", - саме такий словами Карла Бруні підбадьорює свого чоловіка, президента Франції Николя Саркозі. Репортерам вперше удалося зняти загравання подружжя в Єлисейському палаці. Ті, втім, ніколи не приховували своїх полум'яних почуттів.

Відеоролик з тим, як перша леді і президент тримаються за руки, цілуються і обмінюються люб'язностями, став у Франції Інтернет-хітом, пише газета The Daily Mail. Особливо глядачів зацікавила репліка першої леді: "Bon courage, chou chou". "Чу-чу" - так у Франції інколи звертаються один до одного юні коханці.

Забавна сцена мала місце минулого тижня, коли Карла Бруні запросила читачок журналу Femme Actuelle для участі в інтерв'ю. В середині бесіди "несподівано" з'явився Ніколя Саркозі, який пояснив, що повернувся після занять спортом. Президент був у доброму гуморі: він всівся на ручку крісла, жартував і крутив ногою.

Відео вже розміщене на десятках французьких сайтів, його подивилися мільйони користувачів. Вкотре стало ясно, з яким інтересом суспільство стежить за браком 41-річної Бруні, колишньої моделі і поп-зірки, і 54-річного політика, який після обрання на президентський пост розвівся з колишньою дружиною і швидко одружився повторно.

Цього року Саркозі вперше визнав, що перша леді впливає на його політичні рішення. "Я надаю велике значення тому, що вона мені говорить, - зазначив президент. - Її погляди розширюють мою точку зору, думки". З чуток, Карла Бруні відповідальна за рішення звільнити міністра юстиції Рашида Даті, а також відмовитися від депортації колишніх терористів до Італії.

Читайте також:

Ніколя Саркозі врятував шофера від алкоголізму

У Парижі викрали інтимні фото дружини Саркозі

Саркозі за сніданком образив Обаму і своїх європейських колег

Саркозі стали погрожувати серйозніше. Він одержав листа одразу з двома кулями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: