Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ дізналися нові подробиці про сексуальну помічницю словацького прем'єр-міністра

Основним досвідом роботи 28-річної дівчини виявилося позування для чоловічих журналів.

Після того, як у відвертих світлинах напівоголеної дівчини журналісти впізнали нову помічницю прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, вони намагалися з'ясувати, ким була молода працівниця.

Нова асистентка з'явилася в Словацькому  уряді на початку тижня і одразу ж  привернула увагу  ЗМІ.

Не зважаючи на формальне зобов'язання, прем'єр-міністр не розкриває імена, резюме, позиції і зарплати нових працівників. Проте журналісти швидко зв'язали між собою факти і "зняли маску" із панночки, пише mPolska24.

У понеділок разом із Робертом Фіцо дівчина здійснила поїздку на урядовому "Ауді" до військових заводів ППО в місті Тренчин.

З'ясувалося, що чорняву красуню звуть Марія Трошкова і якщо з адміністративною роботою її нічого не пов'язує, то моделлю вона вже встигла попрацювати. Дівчина позувала для календаря виробника тракторів "Zetor" і ілюстрованих журналів для чоловіків.

Під тиском ЗМІ представниці прем'єр-міністра Беатрісі Шабовій довелося розказати про колегу. "Вона працює як штатний співробітник канцелярії прем'єр-міністра відповідно до закону про тимчасову державну службу ", - озвучила жінка офіційну версію.

Прем'єр-міністр Роберт Фіцо вже мав проблеми після того, як ЗМІ почали підозрювати його в занадто близьких стосунках із колишньою заступницею Яною Галашовою. Коли тижневик "7 Dni" опублікував фотографію прем'єр-міністра, який обмінюється зі своєю помічницею занадто теплим поцілунком, Галашова зникла з офісу.

Нагадаємо, що раніше журналісти з'ясували,  як Трошкова розповідала про свою пластичну хірургію і силіконові груди. Крім того, дівчина працювала у сімейному магазині ювелірних прикрас.

Залиште свій коментар

Вибір редакції