ЗМІ дізналися, скільки часу Трамп виділив на виведення американських військ з Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він нібито відмовився від свого наказу, що військових треба вивести протягом 30 днів.

Президент США Дональд Трамп погодився дати військовим близько чотирьох місяців для виведення американських військових з Сирії.

Про це інформує газета The New York Times з посиланням на представників адміністрації.

"Трамп погодився надати близько чотирьох місяців на виведення двох тисяч військових із Сирії. Він відмовився від свого наказу два тижні тому, що військових треба вивести протягом 30 днів", - повідомляє видання.

"Глава Білого дому підтвердив у Twitter підтвердив, що війська з Сирії будуть виводити "повільно", але поскаржився на критику відставних генералів Стенлі МакКрістала та Джона Келлі. Келлі заявив про імпульсивність Трампа у прийнятті рішень", - йдеться у матеріалі газети.

Відео Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

США виводять війська із Сирії. Інформацію про це підтвердили у Білому домі після того, як президент Дональд Трамп заявив у Twitter про перемогу над терористичним угрупованням "Ісламська держава". 

Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

Нагадаємо, раніше Сполучені Штати вирішили вивести своїх військовослужбовців із Сирії. Президент країни Дональд Трамп вважає, що терористів у країні переважно знищено.

Пізніше стало відомо, що голова оборонного відомства США Джеймс Меттіс залишить свою посаду від початку нового року через низку розбіжностей у поглядах з президентом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції