ЗМІ: керівник апарату віце-президента США відмовився від відповідної пропозиції Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ейерс і Трамп обговорювали вакансію протягом декількох місяців.

Основний кандидат на посаду керівника апарату президента США, яка звільняється наприкінці року, Нік Ейерс відмовився від відповідної пропозиції Дональда Трампа, повідомляє "Ассошіейтед прес».

За словами знайомого з ситуацією чиновника Білого дому, Трамп і Ейерс не домовилися про термін його служби, тому Ейерс буде допомагати президенту поза адміністрацією.

Ейерс підтвердив своє рішення в Twitter в неділю, подякувавши Трампу та віце-президента Майкла Пенси за надану можливість попрацювати в Білому домі.

"Я покидаю (свій пост в Білому домі-ред) в кінці року, але буду працювати з командою MAGA (Make Great America Again, командою Трампа - ред), щоб просувати справу", - написав він.

Ейерс, який займає посаду голови апарату віце-президента Пенси, вважався фаворитом на заміщення місця Джона Келлі, глави апарату президента США, який звільняється наприкінці року. 

Як заявило обізнане джерело, Ейерс і Трамп обговорювали вакансію протягом декількох місяців. Ейерс, у якого маленькі трійнята, планував покинути адміністрацію в кінці року і погодився служити тільки на тимчасовій основі до наступної весни.

За даними джерела, у зв'язку з тим, що Ейерс відмовився від постійної роботи, президент розглядає чотирьох кандидатів. У їх числі директор бюджетного управління Білого дому Мік Мулвані.

Раніше повідомлялося, що глава апарату Білого дому.Келлі найближчим часом може покинути свій пост.

За даними телеканалу CNN , в липні Келлі оголосив співробітникам адміністрації про намір піти у відставку, однак Трамп умовив його залишитися на цій посаді до 2020 року. Тим не менш, в останні дні вони припинили всілякі контакти між собою, зазначає телеканал.

Нагадаємо, в листопаді повідомлялося, що Трамп планує ще кілька звільнень з ключових постів в Білому домі. Тоді мова йшла саме про Келлі. Крім того, серед перестановок Трамп "роздумував" щодо звільнення міністра внутрішньої безпеки Кірстен Нільсен. За словами джерел, найбільше невдоволення у Трампа викликають її дії із захисту кордону з Мексикою.

ВідеоМіністерство юстиції США намагається оскаржити позов CNN проти Трампа

Американський суд сьогодні вирішить, чи поновити репортеру, якого президент вигнав з прес-конференції, доступ до Білого Дому. Кореспонденту CNN Джиму Акості анулювали акредитацію після прес-конференції, під час якої репортер поставив гострі питання президенту Трампу та відмовлявся передавати мікрофон співробітниці прес-служби, поки не отримає відповіді на них. 

Міністерство юстиції США намагається оскаржити позов CNN проти Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції