ЗМІ: Кім Чен Ір влаштував чистку в керівництві КНДР

В КНДР провели масштабні чистки в рядах вищого партійного, військового та господарського керівництва країни.

Глава КНДР Кім Чен Ір проводить масштабні чистки в рядах вищого партійного, військового та господарського керівництва країни, щоб розчистити шлях до влади для свого наступника - молодшого сина Кім Чен Уна.

Головними жертвами репресій стали прихильники колись всесильних заступника голови Державного комітету оборони О Кук Реля і голови Ради міністрів Чжан Сон Тека, який одружений із сестрою Кім Чен Іра. Саме ці політики фактично керували країною після погіршення здоров'я верховного лідера.

Чистка, проведена в грудні, торкнулася близько двохсот членів керівництва країни. Багато з них були страчені, решта спрямовані у виправні табори на "перевиховання". Принаймні, одна людина наклала на себе руки, викинувшись з вікна. За непідтвердженими даними, співробітники держбезпеки заарештовували всіх, у кого вдома було виявлено більш ніж 50 тисяч доларів.

Нагадаємо, наприкінці вересня минулого року на першій за останні 44 роки партійній конференції Трудoвої партії Кореї (ТПК) молодший син Кім Чен Іра Кім Чен Ун був введений до складу ЦК партії, а також був призначений на пост віце-голови Центральної військової комісії. Крім того Кім Чен Ір присвоїв своєму молодшому синові звання генерала.

У грудні стало відомо, що Кім Чен Уна наказано більше не називати "молодим генералом", як це було до цього часу. Тепер сина вождя іменують "шановний товариш" або "шановний заступник голови Центрального військового комітету", який очолює Кім Чен Ір.

Читайте також:

Потяг з подарунками для сина Кім Чен Іра зійшов з рейок

Син лідера КНДР зробив пластичну операцію, щоб бути схожим на діда

У КНДР вперше опублікували фото наступника Кім Чен Іра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: