ЗМІ: Мубарак разом з родиною залишив Каїр

Єгипетські ЗМІ повідомили, що президент разом із родиною залишили Каїр, виїхавши "відпочити на курорт".

Панарабський телеканал "Аль-Арабійя" вдень 11 лютого повідомив, що президент Єгипту Хосні Мубарак і члени його родини залишили Каїр, виїхавши "відпочити на курорт".

Джерело цієї інформації поки не відоме, її підтвердження в інших ЗМІ поки не було. Разом з тим, ще вдень раніше цей телеканал повідомляв про те, що глава держави вилетів до Шарм ель-Шейх, проте ці дані виявилися помилковими.

Тим часом до президентського палацу, оточеного колючим дротом і бронетехнікою, приходить все більше людей. Поки демонстранти не вживають ніяких активних дій, а лише вступають в словесні перепалки з військовослужбовцями, що охороняють будівлю. На заклики розійтися, що звучать із військових мегафонів, супротивники режиму не реагують.

В іншому центрі протистояння - на площі Тахрір - зібралося велике число людей, які продовжують скандувати гасла, спрямовані проти президента. Люди вимагають негайної відставки Мубарака і всього його оточення.

У свою чергу командування єгипетської армії виступило із заявою, в якій пообіцяв скасувати чинний майже 30 років режим надзвичайного стану після завершення заворушень у країні. Військові також зів'яли, що гарантують виконання всіх рішень з реформ та закликали повернутися до нормального життя.

У свою чергу командування єгипетської армії виступило із заявою, в якій пообіцяло скасувати чинний майже 30 років режим надзвичайного стану після завершення заворушень у країні. Військові також заявили, що гарантують виконання всіх рішень з реформ та закликали повернутися до нормального життя.

Більше інформації про заворушення в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Армія Єгипту назвала умову скасування надзвичайного стану

Розлючені демонстранти в Єгипті прямують до місця виступу президента

Мубарак заявив, що залишиться президентом до вересня

ВідеоДо президентського палацу Єгипту приходить все більше людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: