ЗМІ: Мубарак разом з родиною залишив Каїр

Єгипетські ЗМІ повідомили, що президент разом із родиною залишили Каїр, виїхавши "відпочити на курорт".

Панарабський телеканал "Аль-Арабійя" вдень 11 лютого повідомив, що президент Єгипту Хосні Мубарак і члени його родини залишили Каїр, виїхавши "відпочити на курорт".

Джерело цієї інформації поки не відоме, її підтвердження в інших ЗМІ поки не було. Разом з тим, ще вдень раніше цей телеканал повідомляв про те, що глава держави вилетів до Шарм ель-Шейх, проте ці дані виявилися помилковими.

Тим часом до президентського палацу, оточеного колючим дротом і бронетехнікою, приходить все більше людей. Поки демонстранти не вживають ніяких активних дій, а лише вступають в словесні перепалки з військовослужбовцями, що охороняють будівлю. На заклики розійтися, що звучать із військових мегафонів, супротивники режиму не реагують.

В іншому центрі протистояння - на площі Тахрір - зібралося велике число людей, які продовжують скандувати гасла, спрямовані проти президента. Люди вимагають негайної відставки Мубарака і всього його оточення.

У свою чергу командування єгипетської армії виступило із заявою, в якій пообіцяв скасувати чинний майже 30 років режим надзвичайного стану після завершення заворушень у країні. Військові також зів'яли, що гарантують виконання всіх рішень з реформ та закликали повернутися до нормального життя.

У свою чергу командування єгипетської армії виступило із заявою, в якій пообіцяло скасувати чинний майже 30 років режим надзвичайного стану після завершення заворушень у країні. Військові також заявили, що гарантують виконання всіх рішень з реформ та закликали повернутися до нормального життя.

Більше інформації про заворушення в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Армія Єгипту назвала умову скасування надзвичайного стану

Розлючені демонстранти в Єгипті прямують до місця виступу президента

Мубарак заявив, що залишиться президентом до вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: