ЗМІ: наступником Кім Чен Іра став молодший син вождя

Найбільш імовірним наступним керівником КНДР є Кім Чен Ин, молодший син 67-річного Кім Чен Іра.

Кім Чен Ин, молодший син північнокорейського лідера Кім Чен Іра, що одержав важливе призначення в Державному комітеті оборони, може стати наступним правителем країни, вважають аналітики. Нинішній глава Північної Кореї займає посаду голови Державного комітету оборони (ДКО), яку успадкував від батька.

Кім Чен Іру 67 років, і він, судячи з усього, знаходиться не в кращій формі. Минулого року він надовго зник з поля зору журналістів: заговорили про його важку хворобу або навіть смерть. У квітні Кім-старший з'явився в парламенті, проте він кульгав, виглядав посивілим і помітно схудлим.

Інформація про призначення 25-річного Кім Чен Ина (іноді використовується написання Кім Чен Ун і Кім Чен Він) на посаду інструктора ДКО з'явилася лише в південнокорейських ЗМІ. Розвідка Республіки Корея не змогла підтвердити ці дані.

Питання про те, хто очолить КНДР після Кім Чен Іра, вже багато років обговорюється в південнокорейській і західній пресі. У січні цього року повідомлялося, ніби молодший син "дорогого керівника" призначений наступником. Проте в березні з'ясувалося, що ім'я Кім Чен Ина не фігурує в списках вибраних народних депутатів. ЗМІ заговорили, що спадкоємцем стане 63-річний Чан Сон Тхек, зять Кім Чен Іра.

Як затверджує в своїх мемуарах колишній кухар Кім Чен Іра, молодший син - улюбленець Кіма-старшого. Він у всьому бере приклад з батька. При цьому про передбачуваного спадкоємця відомо вкрай мало.

Північнокорейські ЗМІ жодного разу не публікували фотознімків Кім Чен Ина. Південнокорейські журналісти стверджують, що він більше братів схожий на батька, але страждає надмірною вагою. Кендзі Фудзімото, колишній японський кухар Кім Чен Іра, говорить, що вождь частіше за всіх обідає й дивиться розважальні програми саме з молодшим сином, а той надягає футболку із зображенням Мела Гібсона - улюбленого актора батька.

Відомо, що у північнокорейського лідера четверо дітей. 35-річна Кім Сер Сон була народжена в шлюбі з Кім Ен Сук, дочкою північнокорейського генерала. 38-річний Кім Чен Нам - син першої фаворитки вождя, актриси Сон Хі Рім. 28-річний Кім Чен Чер і Кім Чен Ин - діти професійної танцівниці, що приїхала з Японії, Ко Ен Хі. Вона померла в серпні 2004 року, а до цього офіційно йменувалася "улюбленою матір'ю корейського народу". Вона ж наказала обслуговуючому персоналу називати молодшого сина "королем вранішньої зірки".

Сини вождя дістали елітну освіту в Швейцарії. При цьому Кім Чен Нам і Кім Чен Чхоль жили в посольстві за чужими документами, і лише Кім Чен Ин закінчив Міжнародну школу в Берні під своїм ім'ям. Схоже, що вже тоді батько його благоволив особливо.

Кім Чен Нам, досвідчений комп'ютерник, що залучив керівництво КНДР до Інтернету, проштрафився, коли в 2001 році був затриманий в токійському аеропорту за спробу в'їхати до Японії за підробленим паспортом. Батько вважає, що він дуже схильний до впливу західної культури. Сам Кім Чен Нам у минулому заявляв, що не прагне до влади.

Кім Чен Чхоль, на думку батька, слабкий як керівник, хоча теж людина здатна. Він пройшов стажування в службах безпеки і зараз працює у відділі пропаганди і агітації Трудової партії Кореї. Свого часу повідомлялося, що значки із зображенням Кім Чен Чхоля носять на лацканах піджаків урядовці, а на суспільних будівлях вивішують його портрети.

Читайте також:

КНДР відновила переробку плутонію для військових цілей

Росія допоможе КНДР запускати супутники

Північна Корея закінчила розслідування справи двох американських журналісток

Північна Корея готова розпочати війну через прикордонний стовп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: