Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ оприлюднили жахливе відео наслідків вибуху в аеропорту Брюсселя

На кадрах видно дитину, що плаче біля тіла своєї загиблої матері.

У четвер, 24 березня, CNN оприлюднило жахливе відео наслідків теракту в аеропорту Брюсселя. На кадрах, які зняв один з очевидців трагедії, видно дитину, що плаче біля тіла своєї загиблої матері.

Водій таксі Франциско Ізквердо пробирався крізь завали аеропорту в пошуках свого сина, який працював у терміналі. Він зняв на відео наслідки вибуху в аеропорту. На кадрах чутно крики та плач людей. Таксист зняв також маленьку дівчинку, яка плаче поруч із тілом своєї матері.

Однак, поліція сказала водію не допомагати дитині, оскільки буде легше встановити її особу, якщо вона сидітиме поруч із тілом матері.

"Ці образи залишилися зі мною в моїй голові, і я продовжую бачити дівчинку, що плаче, плаче, плаче. Вона ж просто дівчинка", - розповів Ізквердо CNN.

Зазначимо, Франциско Ізквердо потім підтвердив, що його син пережив вибухи та не був поранений.

Наступне відео містить матеріли, що шокують, і не рекомендується до перегляду.

Нагадаємо, що терористів  Халіда Бакрави і Наджима Лашрави, яких вважають виконавцями вибухів в метро та аеропорту Брюсселя знайшли в базі Інтерполу. Зазначається, що Халід Бакрави, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрави, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Загалом, в результаті терактів в аеропорту та метро Брюсселя загинуло 34 людини

Залиште свій коментар

Вибір редакції