Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ озвучили американський штат, звідки могли прийти пакунки з бомбами

Мовляв, у цьому штаті вже розпочато розслідування.

Частина поштових відправлень з вибуховими пристроями в США, ймовірно, була розіслана з американського штату Флорида.

Про це передає CNN з посиланням на джерела.

"Слідчі вважають, що деякі пакунки могли прийти з Флориди", - зазначає телеканал.

За даними CNN, в цьому штаті вже розпочато розслідування.

Крім цього, слідство вивчає причину того, чому жодна з надісланих пристроїв не здетонувала. Незважаючи на цей факт, у ФБР назвали вибухові пристрої "потенційно небезпечними".

Деякі фахівці при перегляді фотографій вибухових пристроїв вказали на те, що у них відсутній механізм для приведення їх у дію. На їхню думку, посилки з бомбами були націлені лише на створення хаосу і залякування громадськості, але не несли реальної загрози, підкреслює CNN.

Раніше повідомлялося, що посилки з вибуховими пристроями були спрямовані подружжю Клінтонів, Барака і Мішель Обами, колишньому генпрокурору США Еріку Холдеру, а також у нью-йоркську редакцію телеканалу CNN. У посилці, що надійшла в редакцію, також знайшли конверт з білим порошком.

Відео У будинку Гілларі і Білла Клінтонів ФБР виявило бомбу

Першим вибуховий пристрій помітив технік, який перевіряє пошту колишнього першого подружжя США. Американські ЗМІ пишуть, що аналогічний пакет було відправлено і на адресу Барака Обами. За день до цього вибуховий пристрій надіслали поштою до маєтку мільярдера і філантропа Джорджа Сороса. 

У будинку Гілларі і Білла Клінтонів ФБР виявило бомбу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції