Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ переконують, що мерія Москви фінансувала "казаків", які атакували учасників акції протесту опозиції

"Казаки" разом з Росгвардією будуть забезпечувати безпеку на чемпіонаті світу з футболу.

"Казаки" "Центрального казачого війська", які нападали на учасників акції "Він нам не цар", отримували фінансування від мерії Москви на навчання з охорони громадського порядку на масових заходах.

Про це пише The Bell.

Також згідно з даними ресурсу "Чудеса OSINT", у 2016-2018 роках "казацьке військо" отримало 3 контракти на 15,9 млн рублів.

Йшлося про "навчання і закріплення необхідних знань і прикладних навичок при здійсненні діяльності з охорони громадського порядку, забезпечення безпеки при проведенні публічних і масових заходів на території Москви".

Відео"Він нам не цар": на акціях протесту проти правління Путіна затримали більше півтори тисячі людей

Російська влада на весь світ показала, як виглядатиме нова шестилітка Путіна. За два дні до початку президентського строку у десятках російських міст прокотились масові протести. Російські казаки та агресивні прибічники Путіна допомагали ОМОНу гамселити тих, хто наважився прийти на акцію. Затримали понад півтори тисячі осіб, серед них і дітей, і жінок, і літніх людей.

"Він нам не цар": на акціях протесту проти правління Путіна затримали більше півтори тисячі людей

У березні 2018 року на сайті мерії Москви з'явилися фотографії з тренувань "казачого війська» із затримування потенційних правопорушників.

Додамо, що на сайті Tearin.ru повідомляється, що "казаки" разом з Росгвардією будуть забезпечувати безпеку на чемпіонаті світу з футболу.

Журналісти не змогли зв’язатися із очільнико "Центрального казачого війська».

Видання наголошує, що, згідно з базою даних, прізвище та ім’я атамана співпадають з даними колишнього заступника голови уряду Самарської області, генерал-лейтенанта запасу ФСБ.

Водночас "РБК" повідомляє, що у Москві одночасно з учасниками протестної акції "Він нам не цар" на вулиці міста вийшли люди в казацькій формі, які представлялися бійцями кримського казачого полку імені генерала Бакланова.

Разом із прихильниками провладного національно-визвольного руху вони нападали на учасників протесту, після чого співробітники поліції жорстко затримували їх опонентів.

Нагадаємо, раніше російський опозиціонер Олексій Навальний скликав людей на акцію в центрі Москви, приурочену до інавгурації Путіна, незважаючи на заборону влади. "Ми не раби", - заявив він. Згодом лідера мітингувальників затримали. Кількість затриманих досягла півтори тисячі осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції