ЗМІ: після грудня Ізраїль атакує Іран

Французьке впливове видання повідомило про те, що Ізраїль активно готується до війни з Іраном, а удар буде завдано після грудня цього року.

Після грудня 2009 Ізраїль атакує Іран. Про це повідомило французьке видання Le Canard enchainé.

Французька газета пише, що Ізраїль замовив у Франції велику партію високоякісних пайків для солдатів елітних підрозділів, що діють в бойових умовах.

Крім того, Le Canard enchainé стверджує, що всім резервістам, котрі служать в цих "елітних частинах", наказано в екстреному порядку повернутися до Ізраїлю, якщо вони перебувають за кордоном.

У статті повідомляється також про недавню розмову між начальником генерального штабу ЦАХАЛ Габі Ашкеназі з його французьким колегою Жаном-Луї Жоржеліном.

У цій бесіді Ашкеназі нібито повідомив, що Ізраїль не планує бомбити Іран, але може направити до Ісламської республіку свої елітні підрозділи для проведення точкових операцій на ядерних об'єктах та ліквідації ключових фігур, пов'язаних з іранською ядерною програмою.

Слід зазначити, що Le Canard enchainé ("Качка в ланцюгах") є популярним сатиричним виданням, що виходять з 1915-го року. Багато статтей, опублікованих в цій газеті, витримані в дуже різкому тоні. Однак газета Le Canard enchainé вважається впливовим засобом масової інформації, розповідають про те, про що не наважуються писати інші видання.

На даний момент сайті Le Canard enchainé не викладена стаття про плани Ізраїлю атакувати Іран. Як правило, на цьому сайті публікується тільки перша смуга нового номера.

Ізраїльські чиновники не коментують інформацію про можливість швидкої військової операції на території Ірану.

Нагадаємо, Ізраїль неодноразово заявляв про можливість завдання військового удару по Ірану. Чергова заява прозвучала після виявлення другого заводу зі збагачення урану в Ірані.

В свою чергу Іран повідомив, що нанесе удар по "самому серцю Ізраїлю", якщо хоч одна американська або ізраїльська ракета вибухне на території його країни.

Читайте також:

Ізраїль: російські вчені розробляють ядерну бомбу для Ірану

Лавров і Клінтон визнали Іран неготовим для нових санкцій

Іран нанесе удар "по самому центру Ізраїлю"

Ізраїль готовий завдати удару по Ірану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: