ЗМІ: після нинішньої кризи одразу почнеться наступна

Кредитно-грошова політика, що проводиться зараз центробанками провідних держав, може спричинити глобальну інфляцію.

Міністр фінансів ФРН Пєєр Штайнбрюк вважає, що світова економіка може зіткнутися з інфляцією і "кризою після кризи", після стабілізації економічної кон'юнктури.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню The Financial Times. На його думку, кредитно-грошова політика, що проводиться зараз центробанками провідних держав, не може не викликати стурбованості.

"Я побоююся того, що заходи, які ми бачимо зараз у всьому, з рефінансування величезної кількості боргів, можуть лише привести нас до наступної кризи, - сказав він. - Настільки значний обсяг грошової маси, закачаної на ринки капіталів, може з легкістю... привести нас до глобальної інфляції під час виходу з рецесії".

Минулого місяця канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що вливання зайвої кількості грошей для виходу з кризи може спричинити несприятливі наслідки.

На відміну від США в Німеччині поки не поспішають говорити про те, що криза досягла свого дна. "У середньостроковій перспективі, - продовжує Штайнбрюк, - нам треба вже починати думати про те, як ми виводитимемо з системи ці мільярди, якими ми зараз накачуємо економіки. Це буде особливий виклик для центробанків, у тому числі й для ЄЦБ".

Читайте також:

Експерти: пік глобальної кризи минає

Дефолт в Україні: бути чи не бути?

Світовий банк вимагає від України впровадження антикризових реформ

Forbes не вважає українські компанії вартими уваги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: