Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ повідомили про 50 загиблих в'язнів під час бунту у колонії у Таджикистані

Раніше повідомлялося про 22 загиблих.

Під час придушення бунту у колонії у місті Худжанд у Таджикистані загинули щонайменше 50 в'язнів.

Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на джерела у державних органах.

Співрозмовники показали список загиблих під час бунту і там значилися прізвища півсотні людей. Водночас вони не дозволили кореспонденту сфотографувати список.

Нагадаємо, у ніч проти 8 листопада у колонії міста Худжанд в Таджикистані спаланхнув бунт. Почалося з того, що один із в'язнів, член терористичної організації "ІДІЛ", забрав автомат в охоронця і почав стріляти у співробітників колонії. Раніше повідомлялося, що при придушенні бунту загинули 22 ув'язнених. 

ВідеоЕкс-бійців батальйону "Торнадо" зчинили бунт у Лук’янівському СІЗО

"Зазіхання на життя правоохоронців" - за такою статтею відкрите кримінальне провадження через бунт екс-бійців батальйону "Торнадо" у Лук’янівському СІЗО. Вчора вони зачинилися в господарчій кімнаті з молотками і не пускали до неї правоохоронців. Усе це ув’язнені "торнадівці" знімали на мобільні і вели стрім у соцмережах. Як пояснили у Міністерстві юстиції, "торнадівці", засуджені за тяжкі злочини в зоні АТО, хотіли влаштувати масові заворушення в СІЗО і підбурювали інших ув'язнених. Коли ж їх спробували зупинити, використали вибухові пакети, виготовлені з сірників.

Екс-бійців батальйону "Торнадо" зчинили бунт у Лук’янівському СІЗО

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції