ЗМІ: режим Каддафі провів таємні переговори з Лондоном

Джерела у британському уряді повідомили про візит до Лондона найближого помічника сина Каддафі Саїфа Аль-Іслама. Не виключається, що сини Каддафі розглядають можливість виведення свого батька із гри.

Син Каддафі Саїф аль-Іслам
РИА Новости
Саїф Аль-Іслам
Режим Муаммара Каддафі провів секретні переговори з британською владою. Про це в четвер, 31 березня, повідомляється на сайті газети The Guardian.

За даними видання, до Великобританії з цією метою був спрямований Мохаммед Ісмаїл - один з найближчих помічників сина лівійського лідера, Саїфа Аль-Іслама.

Про те, що Ісмаїл нещодавно побував у Лондоні, газеті стало відомо від джерел у британському уряді.

The Guardian відзначає, що поїздка Ісмаїла стала, ймовірно, одним з етапів переговорів між лівійськими чиновниками і Заходом, з допомогою яких лівійський режим в останні тижні намагається знайти вихід із ситуації, що сформувалася в країні.

З матеріалу The Guardian випливає, що важливу роль у цих переговорах грають сини Муаммара Каддафі, які, за словами джерел в їх оточенні, розглядають у тому числі можливість вивести з гри свого батька, щоб не допустити радикальної зміни влади в країні.

Інформація про таємні переговори помічника Каддафі з британцями потрапила в пресу на наступний день після того, як до Великобританії прилетів міністр закордонних справ Лівії Муса Куса. Він прибув з Тунісу 30 березня, заявив британській владі, що покинув свою посаду, і попросив притулку.

В даний час Кусу, як повідомляє The Guardian, допитують співробітники британської розвідки.

Крім того, британські власті повідомляли, що від Каддафі відреклися також лівійський міністр у справах Африки Алі аль-Треки і заступник лівійського посла у Великобританії Тарек Халід.

Між тим, у Лівії триває протистояння військ, лояльних Муаммару Каддафі, і повстанців, що вимагають у нього відмовитися від влади. Повстанців підтримує авіація коаліції західних країн - США, Великобританії та Франції. Жодній з сторін поки не вдається домогтися помітної переваги.

Все про військову операцію в Лівії читайте тут.

Читайте також:

Сили Каддафі вибили повстанців з великих міст

Нідерланди приєдналися до військової операції проти Лівії

Каддафі: світ стане свідком страшної війни між мусульманами і християнами

Пентагон: жоден чобіт американського солдата не ступить на лівійську землю

ВідеоУ Лівії триває протистояння військ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: