ЗМІ РФ: на курорті Мєдвєдєв сфотографувався з кримінальним авторитетом

Президент РФ закликав слідчих Генпрокуратури виставити з органів самоуправління кримінальних авторитетів і знявся на фото з одним із них.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, відпочиваючи на різдвяних канікулах в Красній Поляні, сфотографувався з ростовським авторитетом на прізвисько Адмірал.

За словами російських журналістів, на фото зображений Євгеній Кудрявцев, що офіційно є підприємцем-меценатом, членом партії "Единая Россия", а неофіційно – очолює одне з кримінальних угрупувань міста Волгодонськ.

У масштабах Волгодонська Кудрявцев має досить великий бізнес. Кілька років тому він заснував Фонд підтримки сім'ї і дитинства. У 2006 року Кудрявцев був удостоєний звання "Добрий ангел миру", заснованим добродійним фондом "Меценати століття".

Неофіційно ж ця людина має репутацію організатора та лідера волгодонського угрупування "Олімп" на прізвисько Адмірал.

На початку 90-х Адмірала, що вже мав гучну бандитську славу, узяв під свою опіку один з впливових міських комерсантів (вбитий у березні 2002 року). Так почалося перетворення засудженого в 1991 році за здирництво Адмірала у бізнесмена.

У якийсь момент місцеві підприємці, яких справно обкладали даниною, не витримали: 60 чоловік написали звернення до президента, в якому просили захисту, оскільки місцева влада та керівництво міліції у Волгодонську та Ростові складали протекцію бандитам.

А п'ять років тому стався курйоз. Кудрявцев образився, що його називають лідером ОПГ і подав на обласну газету позов про захист честі і гідності.

Журналісти зібрали в суді різні свідчення, серед них – ухвала облпрокуратури про проведення обшуку в квартирі "Євгенія Кудрявцева, одного з лідерів організованого злочинного угрупування" за фактом вбивства підприємця і депутата думи Волгодонська.

Тепер же, після знаменної зустрічі Кудрявцева з президентом, у Волгодонську впевнені: це фото – завершальний акорд в багаторічній піар-акції Адмірала, після якої він піде в політику і стане не лише депутатом, але і головою міської думи Волгодонська.

Зазначимо, що з сайта місцевої газети Волгодонська фотографія була терміново видалена.

Читайте також:

Мєдвєдєв на зустрічі з Обамою запустить "перезавантаження"

Службовці РФ на чолі з президентом, разом із сім’ями звітуватимуть про доходи

Мєдвєдєв підсумував, що зробив за рік свого президентства

США провели секретні переговори з Москвою щодо вступу України в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: