Роман Абрамович придбає італійський аеропорт

Кілька місяців тому Абрамович нібито особисто приїжджав до Тассіньяно, він побував на аеродромі, вивчав документи, обговорював можливу угоду.

Сучасний і надійний аеропорт Тассіньяно, розрахований на прийом приватних літаків, які доставляють важливих персон і магнатів на пляжі і вілли Версиліі, Тосканської Рив'єри, став предметом мрій групи російських підприємців на чолі з Романом Абрамовичем, пише сьогодні газета Corriere della Sera. І ці мрії можуть стати реальністю найближчим часом, оскільки, як стало відомо, попередні переговори вже відбулися, повідомляє InoPressa.ru з посиланням на італійське видання.

Кілька місяців тому Абрамович нібито особисто приїжджав до Тассіньяно, він побував на аеродромі, вивчав документи, обговорював можливу угоду. Директор місцевого відділення італійської Національної служби цивільної авіації (ENAC) Джорджіо Джорджі говорить про те, що представники Абрамовича хочуть побачити головний документ: дозвіл ENAC на 20-річну концесію аеропорту. Якщо вірити чуткам, потрібні документи і дозвіл на придбання аеропорту будуть готові вже через місяць.

Як відомо, зазначає італійська газета, росіяни почали купувати нерухомість у Версіліі близько 10 років тому: промисловці, підприємці і політики купують вілли, землі, навіть ділянки гірської місцевості.

Але росіяни не єдині, хто виявляє інтерес до придбання місцевого аеропорту, розташованого в 20 хвилинах їзди на автомобілі від Флоренції і в 15 хвилинах від Версиліі. Група уругвайських підприємців вже виступила з пропозицією про придбання 51% акцій приблизно за 4 млн євро. Ця операція здійснюється в умовах підвищеної секретності. Президент компанії, що володіє аеропортом, П'єро Джампаолі, ховається за непроникне "без коментарів", однак не спростовує факту переговорів Абрамовича ні з росіянами, ні з уругвайцямі. І додає: "Все можливо".

Однак, як заявив представник компанії Millhouse Capital, що управляє активами Романа Абрамовича, публікація в італійському видання Corriere della Sera є вигадкою і не має ніякого відношення до Романа Абрамовича.

"Можливо, вони переплутали. І це не Роман, а Борис Абрамович, який пов'язаний з подібною нерухомістю. Роман Абрамович ніяких аеропортів в Італії не купує", - заявив Джон Манн.

Нагадаємо, що російський бізнесмен Борис Абрамович, про якого згадав Джон Манн, дійсно пов'язаний з авіабізнесом. Він співвласник і голова наглядової ради холдингу AiRUnion, який знаходиться на стадії банкрутства. Раніше він був генеральним директором авіакомпанії "Красноярські авіалінії" ( "КрасЕйр"), що увійшла в 2007 році в холдинг. До лютого цього року Борис Абрамович через підконтрольні йому структури був власником угорської авіакомпанії Malev.

Читайте також:

Для Абрамовича збудували найдорожчу яхту в світі

Роман Абрамович та Лакшмі Міттал стали найбагатшими британцями

Абрамович купив для Жукової дачу з видом на нудистський пляж

Дружина екс-тренера "Челсі" написала п'єсу про Абрамовича
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: