Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ розказали, чому зустріч з Трампом лякає Кім Чен Ина

Північнокорейський лідер боїться залишати свою країну.

Лідер КНДР Кім Чен Ин не хоче залишати Північну Корею заради зустрічі з президентом США Дональдом Трампом у Сінгапурі, бо боїться військового перевороту.

Про це повідомляє південнокорейське видання Chosunilbo.

Так, за час свого правління Кім Чем Ин лише двічі залишав КНДР – це сталось цього року, коли північнокорейський лідер відвідував Китай. Проте тоді він не оприлюднював точні дати візитів. Зазвичай новини про його візити у північнокорейських ЗМІ публікують вже після поїздок або публічних виступів. Щоденний графік лідера КНДР відомий обмеженому колу людей.

Разом з тим, зустріч із Трампом – "перший випадок, коли він залишить Пхеньян у встановлену дату", - наголошують у повідомленні. Тому, за словами джерела, якщо у Північній Кореї є групи, які проти чинного режиму, "вони точно знатимуть, коли діяти".

Наразі, за словами видання, чиновники КНДР намагаються вжити усіх заходів, щоб уникнути заворушень під час відсутності Кім Чен Ина в країні.

Раніше делегація зі США прибула до КНДР для підготовки зустрічі між Трампои і Кім Чен Ином. На ній представники країн домовились про наступну взаємодію в контексті організації саміту.

Нагадаємо, що напередодні відбулася незапланована зустріч між президентом Південної Кореї Муном Чже Іном і лідером КНДР Кім Чен Ином. Після неї офіційний Пхеньян підтвердив свою прихильність до повної денуклеаризації Корейського півострова, а також наміри взяти участь у запланованій на 12 червня зустрічі з президентом США Дональдом Трампом у Сінгапурі.

До цього, 24 травня, Дональд Трамп заявив, що його зустріч із лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, запланована на 12 червня, не відбудеться. При цьому він звинуватив північнокорейський режим у "ворожнечі".

ВідеоТрамп відмовився від переговорів з Кім Чен Ином через "надзвичайну лють і відверту ворожість"

Історичну зустріч скасовано: Дональд Трамп відмовився від особистих переговорів з Кім Чен Ином, що мали відбутися 12 червня у Сінгапурі. Про це Білий дім повідомив, оприлюднивши листа президента США до лідера Північної Кореї. Трамп у ньому пояснює, що дуже хотів зустрічі, але змушений її скасувати. Північна Корея відповіла - якщо переговори не відбудуться, країни опиняться на межі ядерної війни.

Трамп відмовився від переговорів з Кім Чен Ином через "надзвичайну лють і відверту ворожість"

КНДР назвала рішення про скасування саміту "вкрай прикрим", втім заявила про готовність до подальших переговорів із США. Наступного дня після скасування саміту Трамп заявив, що він все ж таки може відбутися 12 червня, як початково планувалося.

Залиште свій коментар

Вибір редакції